Головна Спорт Змагання з адаптивних видів спорту у Лас-Вегасі: спортсмени-військовослужбовці зі Львівщини здобули медалі...

Змагання з адаптивних видів спорту у Лас-Вегасі: спортсмени-військовослужбовці зі Львівщини здобули медалі у змаганнях з бігу та стрільбі з лука

Змагання Повітряних сил США завершуються сьогодні. На турнірі виступили четверо представників Львівщини.

Змагання з адаптивних видів спорту для поранених військовослужбовців United States Air Force and Marine Corps Trials тривають у Лас-Вегасі.

Представник Львівщини, військовослужбовець ЗСУ Герман Золотарьов завоював дві золотих медалі з легкої атлетики у забігу на 1500 м та у забігу на 800 м, категорія 5.0 (ампутація однієї верхньої кінцівки).

Ще один військовослужбовець ЗСУ Олександр Катаула здобув срібну медаль в індивідуальних змаганнях зі стрільби з лука. Та золоту медаль в командних змаганнях зі стрільби з лука разом з івано-франківцем Юрієм Гапончуком та киянином Ігорем Салієм.

Як зазначають в управлінні молоді та спорту Львівської ОВА, змагання Повітряних сил США завершуються сьогодні, 14 березня. На турнірі виступили четверо представників Львівщини.

«Внаслідок російської агресії та військових дій в Україні кількість ветеранів війни, що втратили своє здоров’я та працездатність у зв’язку з пораненнями, стрімко зростає. Соціальна спрямованість спорту стала фундаментом для зародження та розвитку спорту ветеранів війни як соціального феномену сучасної епохи, головною метою якого є соціалізація ветеранів війни шляхом забезпечення можливостей систематичних занять спортом та участі у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів», – наголосив керівник управління молоді та спорту Львівської обласної військової адміністрації Роман Хім’як.

Нагадаємо, що декілька днів тому медалі до скарбнички української збірної також внесли спортсмени: військовослужбовець ЗСУ Ігор Бутенко здобув срібну медаль з пауерліфтингу, а військовослужбовець НГУ Юрій Брель – «золото» у волейболі сидячи та дві «бронзи» у плаванні.