Головна Свято Відзначено працівників прокуратури нагородами Львівської обласної ради

Відзначено працівників прокуратури нагородами Львівської обласної ради

Перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус відзначив нагородами  працівників прокуратури області з нагоди їх професійного свята – Дня працівників прокуратури.

У вітальному слові Андрій Білоус зауважив: «Вітаю вас  з вашим професійним святом. Зауважу, що депутатський корпус Львівської обласної ради з великою повагою ставиться до вашої праці. Бажаю вам міцного здоров’я, сили та домашнього затишку».

Відтак за вагомий особистий внесок у реалізацію правової політики, високий професіоналізм в утвердженні принципу верховенства права та з нагоди Дня працівників прокуратури грамотою Львівської обласної ради нагороджено:

– старшого радника юстиції Приведу Андрія Володимировича – начальника відділу нагляду за додержанням законів у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Львівської області;

– юриста 1 класу Матолича Олега Миколайовича – прокурора Дрогобицької місцевої прокуратури Львівської області.

Нагородою Львівської обласної ради «Подяка обласної ради» Андрій Білоус відзначив радника юстиції Фединця Володимира Михайловича – заступника начальника відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших заходів примусового характеру прокуратури Львівської області.

Крім того, перший заступник голови Львівської обласної ради  нагородив цінними подарунками Львівської обласної ради:

– юриста 1 класу Рибчич Наталію Ярославівну – прокурора Турківського відділу Самбірської місцевої прокуратури Львівської області;

– юриста 2 класу Пастух Мар’яну Ігорівну – прокурора Червоноградської місцевої прокуратури Львівської області.