Головна Свято Благодійна акція Дипломатичного клубу Львова до свята Святого Миколая

Благодійна акція Дипломатичного клубу Львова до свята Святого Миколая

Дипломатичним клубом Львова вже шостий рік поспіль, у контексті свята Св. Миколая, реалізовано чергову благодійну акцію, що цього року була присвячена допомозі Верхньосиньовидненській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату І-ІІ ступенів «Надія» у Сколівському районі Львівської області.

В акції під егідою Представництва МЗС України у Львові, спільно з українськими дипломатами взяли участь представники іноземних держав: керівники і співробітники генеральних консульств Польщі та Чехії, почесних консульств Австрії, Бельгії, Болгарії, Білорусі, Бразилії, Ізраїлю, Казахстану, Кореї, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Угорщини і Франції.

На прохання дирекції школи-інтернату Клубом було закуплено десятки комплектів одягу, взуття, санки, конструктори та розвиваючі ігри, спортінвентар, миючі і дезінфікуючі засоби, а також інші необхідні дітям речі на загальну суму понад 60 тисяч гривень.

У переддень свята Св. Миколая – 15 грудня 2017 року члени Дипклубу Львова відвідали згаданий навчальний заклад, де особисто передали адміністрації закладу благодійну допомогу, а кожному його вихованцю солодкий подарунок.

За останні шість років члени Клубу вдалось надали благодійної допомоги потребуючим дітям Львівщини на суму понад 600 тисяч гривень (у т.ч.:  фонду «Даймо надію», що опікується важкохворими дітьми Львова і області, а також КЗ ЛОР «Роздільському дитячому будинку-інтернату» у Миколаївському районі Львівської обл. для  дітей та молоді з особливими потребами).

Метою акції була вирішення нагальних потреб згаданої школи – інтернату, а також популяризація традицій доброчинності.