Головна Свято Благодійна акція Дипломатичного клубу Львова до свята Святого Миколая

Благодійна акція Дипломатичного клубу Львова до свята Святого Миколая

1518

Благодійна акція Дипломатичного клубу Львова до свята Святого Миколая

Дипломатичним клубом Львова вже шостий рік поспіль, у контексті свята Св. Миколая, реалізовано чергову благодійну акцію, що цього року була присвячена допомозі Верхньосиньовидненській спеціальній загальноосвітній школі-інтернату І-ІІ ступенів «Надія» у Сколівському районі Львівської області.

В акції під егідою Представництва МЗС України у Львові, спільно з українськими дипломатами взяли участь представники іноземних держав: керівники і співробітники генеральних консульств Польщі та Чехії, почесних консульств Австрії, Бельгії, Болгарії, Білорусі, Бразилії, Ізраїлю, Казахстану, Кореї, Латвії, Литви, Молдови, Нідерландів, Німеччини, Угорщини і Франції.

На прохання дирекції школи-інтернату Клубом було закуплено десятки комплектів одягу, взуття, санки, конструктори та розвиваючі ігри, спортінвентар, миючі і дезінфікуючі засоби, а також інші необхідні дітям речі на загальну суму понад 60 тисяч гривень.

У переддень свята Св. Миколая – 15 грудня 2017 року члени Дипклубу Львова відвідали згаданий навчальний заклад, де особисто передали адміністрації закладу благодійну допомогу, а кожному його вихованцю солодкий подарунок.

За останні шість років члени Клубу вдалось надали благодійної допомоги потребуючим дітям Львівщини на суму понад 600 тисяч гривень (у т.ч.:  фонду «Даймо надію», що опікується важкохворими дітьми Львова і області, а також КЗ ЛОР «Роздільському дитячому будинку-інтернату» у Миколаївському районі Львівської обл. для  дітей та молоді з особливими потребами).

Метою акції була вирішення нагальних потреб згаданої школи – інтернату, а також популяризація традицій доброчинності.