У неділю, 6 жовтня, древнє місто над Бугом відзначало свій 922 рік народження. Концертами та забавами, атракціонами, спортивними заходами, божественними літургіями у місцевих храмах, святковою дискотекою та фейєрверком.
Літочислення історії міста прийнято рахувати з дня першої документальної згадки про нього в 1097 році Нестором Літописцем у літописі «Повість минулих літ». Хоча, як свідчать щорічні розкопки археологічних експедицій під керівництвом науковця Петра Довганя, перші поселення на території сучасного Буська були ще в 4-6 століттях. Тому можна з впевненістю говорити, що Буськ – одне з найдавніших міст Київської Русі та є ровесником нашої столиці міста Київ і на кілька століть старшим від столиці Галичини міста Львова.
Саме в Буську почала працювати перша папірня – найдавніша з-поміж 146 відомих в Україні мануфактур із виробництва паперу, побудована у 1539–1541. На її папері було надруковано Острозьку біблію (1581 р.) та «Апостол» Івана Федоровича (Федорова) 1574 р.). У 1411 році Буськ в числі перших міст Галичини отримав Магдебурзьке право.
Участь у поважному святі чергових уродин Буська взяли керівники районної влади: голова районної ради Богдан Глова, перший заступник голови РДА Олег Ільків. І, звичайно, господарі – депутати Буської міської ради на чолі з мером міста Ростиславом Сліпцем, його заступником Володимиром Зеленюхом, секретарем Людмилою Рудіон.
Гостем свята вже який рік поспіль був Народний депутат України Михайло Бондар, а ще мешканці з усіх усюд Бущини, аби спільно у великому родинному колі відзначити 922-річницю міста.
Родзинкою свята став виступ зіркових артистів: заслуженої артистки України, переможниці талант-шоу “Голос країни” Оксани Мухи та українського рок-гурту «Мері», які подарували учасникам святкувань масу незабутніх вражень і чудового настрою. Його згодом доповнила дискотека та фейєрверк.
Ведучою святкового концерту до Дня міста була методист Буського РНД Любов Огороднік. Захід відбувся за фінансової підтримки Буської міської ради, сприяння райдержадміністрації і районної ради, інформаційних спонсорів: районного часопису “Воля народу”, Буського радіо і Буського медіа-порталу.