Головна Свято День Гідності та Свободи відзначили школярі Ріпнівської школи на Бущині

День Гідності та Свободи відзначили школярі Ріпнівської школи на Бущині

466

Напередодні Дня Гідності та Свободи учні Ріпнівської ЗОШ І ступеня побували на презентації виставки «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини», яка відбулася у Новомилятинській ЗОШ І- ІІІ ступенів.

Цією виставкою вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні, у лавах якої була уродженка с. Ріпнова Ольга Бура. Участь у заході взяла мати Надія Матвіїв та сестра Марія Антонів.

Учні 3-4 класу – комплекту виконали пісню «Рідна серцю Україна». Шкільна родина вдячна за подаровані книги «Львівські Лицарі Небесної Сотні» .

Організаторами проведення виставки були музей визвольної боротьби України у Львові та департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації .
21 листопада вчитель школи Нос Г. М. провела урок мужності, присвячений Дню Гідності та Свободи, на якому ознайомила учнів з книгою «Львівські лицарі Небесної Сотні».

Хвилиною мовчання маленькі ріпнівці вшанували Героїв, які віддали своє життя за незалежну й соборну Україну, за краще майбутнє кожного з нас. Пам’ять про них повинна жити в серцях теперішнього та майбутніх поколінь.

Слава Україні! Галина Нос завідувач Ріпнівської ЗОШ І ступеняДень Гідності та Свободи відзначили школярі Ріпнівської ЗОШ

День Гідності та Свободи відзначили школярі Ріпнівської ЗОШ

День Гідності та Свободи відзначили школярі Ріпнівської ЗОШ