Головна Свято День Гідності та Свободи відзначили школярі Ріпнівської школи на Бущині

День Гідності та Свободи відзначили школярі Ріпнівської школи на Бущині

Напередодні Дня Гідності та Свободи учні Ріпнівської ЗОШ І ступеня побували на презентації виставки «Історії життя Героїв Небесної Сотні Львівщини», яка відбулася у Новомилятинській ЗОШ І- ІІІ ступенів.

Цією виставкою вшановано пам’ять Героїв Небесної Сотні, у лавах якої була уродженка с. Ріпнова Ольга Бура. Участь у заході взяла мати Надія Матвіїв та сестра Марія Антонів.

Учні 3-4 класу – комплекту виконали пісню «Рідна серцю Україна». Шкільна родина вдячна за подаровані книги «Львівські Лицарі Небесної Сотні» .

Організаторами проведення виставки були музей визвольної боротьби України у Львові та департамент з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації .
21 листопада вчитель школи Нос Г. М. провела урок мужності, присвячений Дню Гідності та Свободи, на якому ознайомила учнів з книгою «Львівські лицарі Небесної Сотні».

Хвилиною мовчання маленькі ріпнівці вшанували Героїв, які віддали своє життя за незалежну й соборну Україну, за краще майбутнє кожного з нас. Пам’ять про них повинна жити в серцях теперішнього та майбутніх поколінь.

Слава Україні! Галина Нос завідувач Ріпнівської ЗОШ І ступеня

День Гідності та Свободи відзначили школярі Ріпнівської ЗОШ

День Гідності та Свободи відзначили школярі Ріпнівської ЗОШ