Головна Свято На Львівщині привітали працівників галузі цивільного захисту

На Львівщині привітали працівників галузі цивільного захисту

У Головному управлінні Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області 14 вересня, відбулися урочистості до Дня рятівника. Привітати працівників галузі цивільного захисту з нагоди професійного свята завітали перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус та голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Андрій Білоус, передаючи слова вітання від голови Львівської обласної ради та всього депутатського корпусу, наголосив, що суспільство високо цінує роботу працівників галузі цивільного захисту. «Знаємо, що Ви, ризикуючи життям, робите все можливе, аби захистити здоров’я і майно мешканців області. Тому від імені всіх громадян, які щодня і щоночі відчувають Вашу турботу, дякую Вам за самовіддану працю», – сказав перший заступник голови облради.

Крім того, за високий професіоналізм, особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері цивільного захисту та з нагоди професійного свята – Дня рятівника Андрій Білоус відзначив Грамотами Львівської обласної ради та цінними подарунками найкращих працівників галузі цивільного захисту.

Довідково:

День рятівника – свято, яке відзначається в Україні щорічно 17 вересня. Встановлене 12 вересня 2008 року Указом Президента України на підтримку ініціативи громадськості та Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

Свято є не лише професійним, оскільки його відзначають також громадяни, які внесли свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.