Головна Свято Депутати Львівської обласної ради привітали Новий Розділ із 70-річчям

Депутати Львівської обласної ради привітали Новий Розділ із 70-річчям

День міста в Новому Роздолі відзначають в останню неділю травня. Цьогоріч йому виповнилось 70 років. Участь в урочистостях з нагоди ювілею Нового Роздолу взяли депутати Львівської обласної ради Олег Дуда, Тарас Подвірний і Світлана Стечак.

Заходи розпочалися молитвою на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку, продовжилися митецьким концертом та нагородженням відзнаками у залі МБК «Молодість».

«Із початку повномасштабної війни Новий Розділ став справжнім тилом для захисників та затишним прихистком для тих, хто втратив свій дім. Новий Розділ був, є і залишається містом великих надій та мрій. І хоч сьогодні багато проєктів поставлено на паузу, я впевнений, що усе найкраще – попереду», – зауважив Олег Дуда.

Світлана Стечак, звертаючись до гостей свята, підкреслила, що Новий Розділ має свою щиру душу, сильний незламний дух та світлу ауру .

«Тут минуло моє дитинство, тут я навчалася, здобувала важливі знання. Новий Розділ – мій впевнений крок, мій фундамент – міцний та непохитний.

Щиро вітаю з молодістю, рідне місто!Світлого блага, чудових можливостей росту та розвитку», – сказала Світлана Стечак.

Із вітальним словом також виступили міська голова Нового Роздолу Ярина Яценко, священнослужителі, попередні міські голови, голова Садівської громади Сумської області, бурмістр міста-побратима Поліце (Республіка Польща).