Головна Свято Фольклорний колектив «Вільхівчанка» завітав з колядою до Львівської ОДА

Фольклорний колектив «Вільхівчанка» завітав з колядою до Львівської ОДА

Під час різдвяних свят на Львівщині гучно звучить коляда. До Львівської облдержадміністрації завітав з колядою народний фольклорний колектив «Вільхівчанка» Народного дому с. Вільхівці Жидачівської територіальної громади, який, до слова, є переможцем конкурсу «Топ-10 народних домів Львівської області» у 2021 році.

Привітали колядників заступник голови Львівської ОДА Іван Собко, директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій ОДА Ірина Гаврилюк та заступниця директорки Тетяна Плугатор.

«Наша культура, наші цінності, традиції, колядки – це велике національне багатство. І зараз все більше людей усвідомлюють, на скільки ми багаті.  Українцям, де б вони не були, треба дарувати українське – вишиванку, гучну коляду! Тож дякуємо вам! Дякуємо, що продовжуєте традиції! Бажаю, щоб ніхто ніколи не зачиняв двері перед вашою колядою!

Керівництво адміністрації завжди відкрите для співпраці з громадами! Ми підтримуємо діяльність народних домів і разом з департаментом спільно попрацювали над тим, аби збільшити  фінансовий ресурс на галузь культури в цьому році, що нам успішно вдалося», – сказав Іван Собко.

Фольклорний колектив «Вільхівчанка» завітав з колядою до Львівської ОДА Фольклорний колектив «Вільхівчанка» завітав з колядою до Львівської ОДА Фольклорний колектив «Вільхівчанка» завітав з колядою до Львівської ОДА Фольклорний колектив «Вільхівчанка» завітав з колядою до Львівської ОДА