Головна Свято Як вихованці дитячого будинку «Добре серце» щедрували

Як вихованці дитячого будинку «Добре серце» щедрували

18 січня, у дитячому будинку «Добре серце», вже за давнім традиційним звичаєм, було проведено Святу Вечерю.  Дітки від ранку до вечора цього дня постили, старші допомагали поварам на кухні.

Помолившись і подякувавши Богові за те, що допоміг прожити  цей рік, всі вихованці нашого будинку, вихователі Стадник М.Р., Боднарчук Г.С., директор дитячого будинку Пристач В.М., заступник з виховної роботи Горошко О.І. та о. Ігор Боднар, сіли за святковий стіл.

Згідно давньої традиції на столі були приготовлені 12 страв. Перш, ніж приступити до Вечері, усі вжили освячену воду,  для зцілення душі і тіла, а потім починали куштувати кутю та решту приготовленого. Вечеря закінчилась віншуванням та щедрівками.

А вже наступного дня, 19 січня, традиційно вихованці та працівники Буського РДБ “Добре серце”, в день Водохреща, завітали з колядками і щедрівками в трудові колективи установ району.  Розпочали своє Різдвяне дійство з виступу перед працівниками Буської ЦРЛ, а потім завітали в райдержадміністрацію та районну раду, службу у справах дітей, привітали працівників відділу освіти, соціального захисту, податкової служби, центру зайнятості, паспортного столу, прокуратури, поліції, виконавчої служби, відвідали жителів будинку перестарілих.

Як вихованці «Доброго серця» щедрували

За цікавий та емоційний виступ керівники району п. Петро Мороз та п. Богдан Глова щедро нагородили колядників. Усі господарі установ радісно приймали віншувальників, колядували, раділи  з ними та дякували за привітання.

І виступаючі, і глядачі отримали великий заряд бадьорості, віри і духовної наснаги.

Христос Хрещається! У ріці Йордан!