Головна Свято У Кізлові святкували Андріївські вечорниці

У Кізлові святкували Андріївські вечорниці

З-поміж найбільших зимових свят, мабуть, найвеселішим  та найочікуванішим було  і залишається свято Андрія. Щоб побувати у чарівному світі традицій і обряду у Кізлівській ЗОШ було проведено Андріївські вечорниці за участі учнів 7-9 класів під керівництвом вчителя англійської мови Анклевич Г.І. 

Для цього дійства шкільна «Оселя» причепурилась вишитими рушниками, запахло пампухами, варениками, калачами… Учасники цього свята старались  якнайкраще і найповніше передати споконвічні традиції українського народу. На вечорницях було весело: можна було почути смішні бувальщини, жартівливі пісні та, звичайно, поворожити. То ж старались наші дівчата недарма, адже про їхню вправність, таланти та хазяйновитість тепер знатиме все село. Та й хлопцям було непереливки, кожен з них мав передати свою дотепність, хист співу та танцю.

Ні не все так просто проходить,

В серці струночка бринить

Про шкільні ці вечорниці

В серці спомин буде жить!

Кажуть, усі ворожби та бажання «під Андрія» збуваються. То ж нехай те тепло і любов, які наші учні так щиро і щедро  розсіяли поміж присутніх, стократ повернуться до них, даруючи добру і щасливу долю.