Головна Свято До “Чародійки” – за перевтіленням

До “Чародійки” – за перевтіленням

Люди завжди прагнуть бути красивими, тому за перукарськими послугами звертаються регулярно – від найменших до найстарших. Вдало підібрана зачіска здатна не тільки змінити зовнішній вигляд людини, але й поліпшити її внутрішній стан, зробити щасливішою. Днями нова перукарня "Чародійка" відчинила свої двері для відвідувачів у Буську поблизу місцевого ринку (за мостом через річку Полтва). У сучасний салон його власниця – справжня чародійка перукарського мистецтва Оля Лось – гостинно запрошує своїх постійних та нових клієнтів.

На урочисте відкриття та освячення нової майстерні краси прийшло чимало відвідувачів та близьких Ольги – у приміщенні яблуку ніде було впасти. До створення нового сучасного салону, про який так давно мріяла молода жінка, приклалась уся сім’я та друзі. Для неї ця професія – улюблена справа усього життя. Оля переконана, аби зрозуміти вподобання кожної людини, втіливши їх в індивідуальній зачісці, потрібні в першу чергу терпіння, розуміння і ще трішки вмінь. В цьому і є секрет успіху майстра перукарської справи, який не лише втілює мрії людини в реальність, а й підкреслює її природну красу, створюючи ідеальний гармонійний образ.

Щоб волосся сяяло, а зачіска милувала око, в арсеналі Ольги є все необхідне: перукарські інструменти й обладнання, засоби для миття голови, фарбування, укладання, ламінування й завивки волосся на тривалий час, лікування волосся й шкіри голови і багато іншого.

Сучасні стрижки, укладки, весільні та вечірні за­чіски, різноманітні види фарбування, біозавивка, ви­прямлення волосся – майстерність, яку жінка по­стій­но вдосконалює, слідкуючи за швидко­плинними тен­денціями моди. Отож, за пере­вті­ленням поспішайте в «Чародійку». Салон працює від 9.00 год. до 18.00 год., вихідний – неділя. Тел.(067)3711411.

 

Ірина  Корчинська