Головна Свято Куліш вдався на славу

Куліш вдався на славу

Недільної днини в Журатині відбулося цікаве дійство, яке підготували для односельчан директор НД З.Подолюк та сільський голова Г.Бура. І хоч погода не сприяла, падав дощ, але це не завадило численній громаді святкувати, тепло сприймаючи кожен виступ учасників художньої самодіяльності.

У виконанні церковного хору звучали народні та патріотичні пісні про Україну. У концертній програмі взяли участь Л.Масловська, О.Цяпко, Г.Сторожук,  О. та І.Кульчицькі, О.Коза, О.Ліяхтер, Т.Островська, М.Гаврилюк, Ю.Михалюк, М.Ткачук, Г.Нарольська (керівник М.Цьокан).

Не залишились осторонь і юні журатинські таланти Ю.Кукевич, А.Кульчицький, А.Колосівський, В.Островський, Мирон, Дмитро та Анастасія Кози, М.Михалюк, О.Коваль, Р.Колосівський (керівник-педагог Г.Прус). У вишиваних строях вони палко декламували вірші про рідний край. Сестри Уляна і Катерина Сороки під супровід бандури виконали ряд пісень, за які їм щиро аплодували глядачі. Вдало виступила на сільській сцені зовсім юна співачка О.Кікоть.

Святкового настрою додав усім присутнім і виступ гостей із Кізлова. Чоловічий ансамбль, гурт "Кізлівські кумасі", дует І.Макар і М.Ковалик і зовсім юних танцюристів Р. і Т. Козаків, Г. і Ю. Павлухів, С.Ковалик і Я.Мех – вони подарували глядачам чудовий український танок. Ведучі Н.Ковалик та І. Макар щиро вітали найстарших і наймолодших мешканців села, а також подружні пари, які відсвяткували ювілей.

Родзинкою свята були конкурси та розваги, в яких учасники вигравали призи, – їх спонсорували місцеві підприємці Оля і Михайло Френдії. А місцеві газдині Галина Подолюк і Оля Френдій частували гостей.  Яке ж свято без куліша? Традиційну українську страву приготував П.Калужин – нею ласували усі присутні. І ось останній акорд – велично і могутньо зазвучало "Многая літа".

Свято не завершилось. Музики М.Сирота та Є.Штрайхер запрошували сельчан до запального танцю.

Користуючись нагодою, відзначимо спонсорів, які сприяли у проведенні святкового дійства. Щира дяка М.Кадиляку,  Ю.Вальчуку, В.Діжаку, М.Стефанюк.

Наталія Дзюба,
директор НД с.Кізлів