Головна Свято Львівщина відзначить 155-річчя від дня народження Президента Української Національної Ради ЗУНР Євгена...

Львівщина відзначить 155-річчя від дня народження Президента Української Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича

У неділю 3 червня Львівщина відзначатиме 155-річчя від дня народження Президента Української Національної Ради ЗУНР Євгена Петрушевича.

Заходи відбудутьтьсяу м. Львові та на батьківщині Петрушевича у місті Буськ.

Відтак, 11:00 год у Буську відбудеться покладання квітів до пам’ятника Євгенові Петрушевичу, громадське віче та мистецька частина поруч з пам’ятником. Після цього учасники заходу перейдуть на міське кладовище, де поховані батьки Євгена Петрушевича – о. Омелян та Савина Петрушевичі. Поруч з могилою священослужителі міста відслужать панахиду.

У Львові о 10:00 год представники громадськості покладуть квіти до каплиці пантеону, в якій похований Євген Петрушевич (поле почесних поховань №76 Личаківського кладовища).

О 12:00 год у парку «На валах» заплановано проведення акції для дітей «Портрет Президента ЗУНР».

О 12:30 год – екскурсія для дітей «Місцями бойової слави ЗУНР» за маршрутом: парк «На валах» – Львівська Ратуша – будинок у якому проживав Євген Петрушевич – парк культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького (відвідування Міжнародного фестивалю ретро-автомобілів «Леополіс Гран Прі», фотографування із реконструкторамив одностроях Легіону УСС біля бронеавтомобіля часів Першої світової війни).