Головна Свято Мир і спокій цьому дому…

Мир і спокій цьому дому…

"… Тут немає місця злому" – линуло з вуст юних членів надбужанської спільноти неповносправних суботньої днини у невеличкому, але затишному залі Буської районної Асоціації інвалідів. І, справді, для багатьох вона стала другою домівкою, де завжди зрозуміють, допоможуть і підтримають.

Та й загалом життя у РАІ вирує. Не встигли відзначити День інваліда в районі і взяти участь в обласному дійстві на сцені Львівського оперного театру (до слова, саме там  голова нашої асоціації Софія Климус отримала почесний знак – найвищу нагороду Спілки інвалідів, на знімку справа), як гуртом піснями і танцями зустрічали Святого Миколая.

У суботу в Асоціації було напрочуд світло від дитячих усмішок. Дійство, ведучою якого стала Мар'яна Климус, вкотре згуртувало неповносправних. Цієї днини своїми талантами потішили присутніх Любомир Нос (Чортик), Володя Романів (св.Миколай), Богданка Рибак (Ангел), ансамбль "Діти надії" (керівники Ірина Макар і Андрій Коник). Не обійшлося без солодких подарунків від благодійників. Після  закінчення дійства всі учасники разом з Чудотворцем завітали у гості до першого голови Асоціації інвалідів Бущини Віктора Пилиповича Борозенця і привітали його зі святом.

Користуючись нагодою, надсилають інваліди на адресу доброчинців щирі слова: «Подяка вам – А.Гладишевський, Р.Пришляк, А. Михайлів, Б. Козак, Р.Кучма – від нас, людей з обмеженими можливостями.

За вашу благодійність щиросердну ми дякуєм усім, хто справи добрі робить для нас. У неба просимо, як правди, щоб вам Господь здоров'я додав. Ви болями проймаєтесь, хто хворі, отих, кому так тяжко у житті. Хай Бог віддячить неодноразово вам на великім, на земнім путі! Спасибі всім за слово тепле й чисте, за погляди очей ясні-ясні у вас. Бо доброти в душі прописка, то ж хай же будуть світлі ваші дні.

З Новим роком та
Різдвом Христовим!».

 

Анастасія Бірбан