Головна Свято На Бущині сотні дітей соціально незахищених зустріли свого Миколая

На Бущині сотні дітей соціально незахищених зустріли свого Миколая

У неділю, 17 грудня, для майже сотні дітей соціально незахищених категорій Буського району було організовано свято зустрічі із Святим Миколаєм.

Кілька годин діти приймали участь у різноманітних майстер-класах, дивились фільм, фотографувались біля святкової фотозони, забавлялися і розважалися… А потім до них прийшов Святий Миколай та приніс саме ті подарунки, які діти просили у своїх листах до нього. Тут було все – і планшети, і годинники, і роботи, і одяг та взуття, і різноманітні ігри та море солодощів.

Як наголошує Голова Правління Благодійного фонду УГФ Валентина Ведровська: «На Миколая всі їздять в інтернати. Але правда така, що там подарунків достатньо! Буває таке, що дитина в закладі отримує за свята від 4 до 20-ти солодких подарунків. В той ж час є діти в сім’ях, до яких з тих чи інших причин «Миколай» може взагалі не завітати. В когось мама хвора, а тато загинув в АТО, в когось – багатодітна або малозабезпечена сім’я, в когось ще якісь обставини, за яких майже нереально здійснити дитячу мрію… Це сумно. Саме тому ми вирішили зробити справжнє свято і подарувати віру в дива цим дітям».

НА БУЩИНІ СОТНІ ДІТЕЙ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ КАТЕГОРІЙ ЗУСТРІЛИ СВОГО МИКОЛАЯ

А ось що каже головний затійник та організатор цієї акції – Заступник Голови Правління БФ УГФ Катерина Бойко: «Вперше я мала досвід брати участь в чомусь подібному і одразу організатором. Я жила цим днем два повних тижні і не все було гладко, не все продумано і часто проскакувала думка: «Люди дивні» але воно пройшло) пройшло і лишило по собі щасливі очі, які горіли від радості, усмішки і багато тепла».

НА БУЩИНІ СОТНІ ДІТЕЙ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНИХ КАТЕГОРІЙ ЗУСТРІЛИ СВОГО МИКОЛАЯ

Цю святкову зустріч дітям подарували помічники Святого Миколая – Благодійний Фонд «Українська Галицька Фундація» за підтримки Служби у справах дітей ЛОДА та Буської РДА, також допомагали організувати свято: відділ культури і туризму Буської РДА та небайдужі щедрі люди з багатьох компаній та організацій, що, власне, закупляли і пакували дітям подарунки. Найбільша подяка KindGeek Software, «Tickets.ua» та Куреню Пласту ч.30 ім. Катрусі Зарицької.