Головна Свято У Буську відбулося вручення посвідчень та нагрудні знаки «Почесний громадянин Буського району»

У Буську відбулося вручення посвідчень та нагрудні знаки «Почесний громадянин Буського району»

21 серпня під час урочистостей з нагоди відзначення Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України на майдані Незалежності міста Буська за участі голови РДА Олега Коваля, заступника голови Романа Фурди та Буського міського голови Ростислава Сліпця відбулося вручення посвідчень та нагрудні знаки «Почесний громадянин Буського району»:

– Жолновичу Володимиру Петровичу, жителю смт Олесько, активному громадському діячу, організатору Пластового руху в Буському районі, депутату Львівської обласної ради I-го демократичного скликання, засновнику Буської гімназії ім. Є.Петрушевича при ЛНУ ім. І. Франка;
– Кицу Володимиру Любомировичу, жителю м. Буськ, першому майстру спорту з легкої атлетики Буської ДЮСШ, члену збірної команди України з легкої атлетики, багаторазовому переможцю чемпіонатів України з легкої атлетики на дистанціях 800 м, 1500 м, 3000 м та 5000 м, срібному призеру чемпіонату СНД та країн Балтії на дистанції 800 та 1500 м, неодноразовому учаснику чемпіонатів Європи з легкої атлетики.

Нагороду для Володимира Жолновича, було передано його доньці Наталії.

Нагадаємо, що рішення про присвоєння звання «Почесний громадянин Буського району» Володимиру Жолновичу та Володимиру Кицу прийняла Буська районна рада нещодавно під час 41 чергової сесії , згідно подання Громадської ради при Буській райдержадміністрації та подання ГО «Федерація легкої атлетики Буського району та сектору культури, молоді та спорту Буської райдержадміністрації.

На майдані відбулося вручення посвідчень та нагрудні знаки «Почесний громадянин Буського району»

На майдані відбулося вручення посвідчень та нагрудні знаки «Почесний громадянин Буського району»

На майдані відбулося вручення посвідчень та нагрудні знаки «Почесний громадянин Буського району»