Головна Свято О, хто, хто Миколая любить…

О, хто, хто Миколая любить…

Той день стане незабутнім для всіх, хто був у Топорівській ЗОШ. Адже сюди завітав святий Миколай, щоб  сповнити Божу волю, слухняним дітям зробити дарунки від їхнього земляка, випускника цієї школи, великого мецената Володимира Кожана.

Актовий зал школи. На сцені хлопчики і дівчатка у вишиванках виконують пісню "…О, хто, хто Миколая любить…". Їх хором підтримує весь зал, в якому присутні вчителі, учні молодших класів, батьки, гості, представники місцевої влади.

До присутніх звертається Василь Савчук:

– Дорога громадо! Володимир Дмитрович передає всім вам щиросердечні вітання з нагоди Нового року і Різдва Христового. Дякує вам за високу активність під час виборів-2012, бажає викладацькому колективу, учням школи, всім сельчанам міцного здоров’я, Божого благословення та щасливої долі у кожній родині.

За його дорученням хочу виконати приємну місію і вручити футбольній команді школи спортивну форму, 7 м’ячів, сітку на ворота, яку обіцяв Володимир Кожан під час виборчої кампанії. (До речі, тут принагідно згадати, що у жовтні п.Кожан придбав для засіву футбольного поля школи спеціальне насіння трави, якого довгий час не змогла закупити школа).

І раптом стук у двері. Малеча на сцені хором скандує "Святий Миколаю, прийди, прийди!…". Поважною могутньою ходою до залу входить Святий Миколай і Янгол-охоронець. Побожно вітають всіх із святом, а учням молодших класів дарують подарунки від В.Кожана.

– Дітоньки! А ви знаєте, що Святий Миколай обдаровує тільки чемних і слухняних діточок, – говорить до них Чудотворець.

– Знаємо!

– А чи є серед вас неслухняні діти?

– Не-ма-є!!!

Під час дарування учні молодших класів виконали релігійно-мистецький монтаж "Святий Миколаю, прийди, прийди".

Крім солодких подарунків, дітям додали спеченого із тістечка Миколайчика, образок Св.Миколая та журнал "Світ дитини".

Зворушливо в цей день звучали слова подяки, які виголосила директор школи Ірина Володимирівна Білостоцька:

– Володимир Дмитрович має добре серце, яке йому дав Всемогутній Бог з молоком матері. Він завжди бажаний гість у нашій школі. Його безкорислива допомога, постійна моральна та матеріальна підтримка додають нам наснаги у вихованні справжніх патріотів рідного краю, освічених громадян нашої Батьківщини.

Незважаючи на заметіль, хурделицю та снігопади, Святий Миколай з подарунками від п.В.Кожана завітав також до учнів Чанизької, Яблунівської та Грабівської шкіл, де побажав їм всім доброго здоров’я, глибоких знань, Божого благословення, щирої молитви у день Св.Миколая та Різдва Христового.

А на свято Миколая Чудотворця у рідному селі В.Кожана, – Гуті, – в місцевому храмі односельців та їх дітей Святий Миколай обдарував солодкими дарами.

Адам  ТАРНОВСЬКИЙ