Головна Свято Помічники Святого Миколая завітали у дитячий будинок “Добре серце” у Буську

Помічники Святого Миколая завітали у дитячий будинок “Добре серце” у Буську

Напередодні Дня Святого Миколая його «помічники» в особі перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин, заступник голови Тарас Дума та заступник Буського міського голови Олег Коваль завітали до дитячого будинку “Добре серце”, що у с.Новий Милятин.

Представники влади щиро привітали вихованців дитячого будинку з казковим святом та вручили яблука, мандаринки та солодощі.

А також привітали працівників закладу з наступаючими Різдвяними і Новорічними святами, побажали всім здоров’я, щастя, Божого благословення, здійснення найзаповітніших мрій.

Особлива подяка підприємцям Лесі та Андрію Лішньовським за мандарини, які вони передали діткам, заступнику Буського міського голови Олегу Ковалю за солодощі, а заступникам Буської РДА Богдану Гринишину та Тарасу Думі — за ящик запашних яблук.

Директор дитячого будинку “Добре серце” Володимир Пристач подякував помічникам Святого Миколая, які не оминули їхній дім і зазначив, що надзвичайно важливо, щоб вихованці всіх дитячих будинків України могли себе реалізувати в житті

До слова, у дитячому будинку наразі проживають 40 дітей.