Головна Свято Президент нагородив двох львівських поліцейських орденом «За мужність»

Президент нагородив двох львівських поліцейських орденом «За мужність»

Під час робочої поїздки на Львівщину Президент Петро Порошенко вручив високі державні нагороди двом львівським поліцейським.

За особисту мужність, виявлену у боротьбі зі злочинністю,  зразкове  виконання  службового обов’язку орденом «За мужність» ІІІ ступеня відзначено старшого інспектора управління патрульної поліції старшого лейтенанта поліції Тетяну Сороку та інспектора управління патрульної поліції у Львівській області лейтенанта поліції Павла Хрупу.

«Думаю, що дуже важливо, коли ми підтримуємо і нагороджуємо не лише наших воїнів-героїв, які боронять нашу державу від російської агресії, а й героїв, які забезпечують мир, спокій і порядок на вулицях наших міст», – наголосив Глава держави. Він також зазначив, що підтримав прохання голови Львівської обласної державної адміністрації Олега Синютки про нагородження цих двох поліцейських.

Вручаючи нагороду Тетяні Сороці, Петро Порошенко зазначив, що серед бойових офіцерів орден «За мужність» користується надзвичайною повагою, і він пишається тим, що вручає таку високу нагороду поліцейській.

Глава держави подякував офіцерам поліції за мужність і виявлену відвагу у боротьбі зі злочинністю.

13 травня 2018 року у Львові сталася дорожньо-транспортна пригода за участю автомобілів Lexus RX 350 та Skoda Octavia. На місце події прибув екіпаж старшого лейтенанта поліції Тетяни Сороки та лейтенанта поліції Павла Хрупи. В ході оформлення матеріалів про адміністративне правопорушення водій Skoda Octavia почав вести себе неадекватно та намагався втекти з місця події. Старший лейтенант поліції Сорока наздогнала порушника та намагалася затримати. Під час затримання правопорушник наніс старшому лейтенанту удар ножем в область живота. В цей час, оцінивши ситуацію, лейтенант поліції Павло Хрупа попередив правопорушника про можливість застосування вогнепальної зброї. Зловмисник на попередження не відреагував та продовжував напад на Тетяну Сороку. Для відбиття нападу на поліцейського та затримання правопорушника лейтенант поліції Павло Хрупа застосував табельну вогнепальну зброю, здійснивши два постріли, внаслідок чого зловмисник отримав поранення правої ноги.

Завдяки професійним діям працівників поліції Тетяни Сороки та Павла Хрупи, проявлену при цьому рішучість і відвагу, ініціативу та наполегливість, відданість справі охорони прав і свобод громадян, правопорушника було затримано.