Головна Свято У Львівській філармонії презентують різдвяний концерт «Зимова казка»

У Львівській філармонії презентують різдвяний концерт «Зимова казка»

Національна капела бандуристів України запрошує львів’ян на різдвяний концерт «Зимова казка». Подія відбудеться 15 січня у Львівській національній філармонії та пройде в рамках всеукраїнського концертного турне капели.

Музиканти колективу вже більш як 100 років бережуть та несуть прадавній ген українського кобзарства, що притаманний лише нашому народу, і який, не дивлячись на всі намагання тоталітарних режимів знищити його, тільки загартувався та зміцнів. Кожен рік капела проводить конкурс, щоб відібрати до своїх лав найдостойніших, найталановитіших та найяскравіших.

Війна росії проти України також відобразилась на колективі: на цей момент 9 бандуристів капели зі зброєю в руках захищають рідну землю від російської агресії в лавах Збройних сил України.

«Зимова казка», яку представить капела 15 січня у Львові – це унікальна програма. Вона вирізняється ретельно відібраними колядками та щедрівками з усіх куточків України. Серед них – загальноулюблені та маловідомі, акапельні та з інструментальним супроводом, давні та сучасні.

Замість конферансу звучатимуть віншування та щедрування, що створює у глядача враження проведення концерту на «одному диханні», а ніжний жіночий вокал солістки Яни Ілларіонової, вплетений в суцвіття чоловічих голосів, додасть дійству неповторного колориту», – запрошують на подію організатори.

Початок – о 18:30.

Квитки можна придбати ТУТ