Головна Свято У Східницькій громаді відбудеться екоярмарок на підтримку ЗСУ

У Східницькій громаді відбудеться екоярмарок на підтримку ЗСУ

У неділю, 21 серпня, у селі Коритище на території відпочинкового комплексу “Таор-Карпати” у Східницькій територіальній громаді відбудеться благодійний ярмарок крафтових виробів з екоматеріалів.

Співорганізаторами благодійного ярмарку є Дрогобицька районна військова адміністрація та управління гуманітарної політики Дрогобицької РВА.

Організатори заходу запевняють, що подія буде насиченою цікавим дозвіллям як і для дорослих, так і для дітей. Передовсім будуть представлені різноманітні крафтові вироби від регіональних виробників еко-продуктів з ферм та справжніх любителів своєї справи, місцева вулична кухня, творчі майстер-класи. А також на всіх відвідувачів чекатиме тематична фотозона, дитячі аніматори з веселими розвагами та конкурсами, яскравий аквагрим для всіх бажаючих та багато іншого.

Під час благодійного ярмарку можна буде придбати натуральну продукцію власного виробництва від TAOR Karpaty Resort & Spa.

Найголовніша мета заходу — зібрати кошти для ЗСУ, відтак усі виручені кошти від події організатори скерують на купівлю генератора для українських бійців.

Запрошуємо всіх охочих, а особливо мешканців  Дрогобицької, Бориславської, Трускавецької та Східницької територіальних громад для єдності та гуртування.

Вартість за вхід на територію: 50 грн з особи. Діти до 6 років — БЕЗКОШТОВНО!

Адреса: Львівська обл., с. Коритище, вул. І. Франка, 33. Детальніше за номером телефону: 0970710007