Головна Свято В Буську відбулося віче до 102-ї річниці проголошення ЗУНР

В Буську відбулося віче до 102-ї річниці проголошення ЗУНР

30 жовтня, біля пам’ятника президентові Західноукраїнської Народної Республіки Євгенові Петрушевичу в Буську, відбулося віче з нагоди відзначення 102-ї річниці проголошення ЗУНР.

Участь у заході взяли голова Буської райдержадміністрації Олег Коваль, голова Буської районної ради Богдан Глова, заступник голови районної ради Роман Фурда представники громадськість міста та району, пластуни, учасники АТО та ЗМІ.

Квіти від учасників урочистості до підніжжя пам’ятника Президентові ЗУНР поклали голова райдержадміністрації Олег Коваль, голова районної ради Богдан Глова.

Звертаючись до учасників заходу, керівники акцентували увагу на історичній значимості подій, які відбулися в ніч на 1 листопада 1918 року та стали яскравим свідченням рішучості українців на шляху до створення незалежної соборної України. Зауважили і про значимість свята і для жителів Бузеччини, яка дала Західно-Українській Народній Республіці його першого президента Євгена Петрушевича.

Завершилося віче спільним виконанням усіма присутніми церковного гімну України “Боже, великий, єдиний…” у виконанні хору працівників культури.

Вела захід методисти РНД Любов Огороднік.