Головна Свято В районному центрі Буську відбулося районне свято з нагоди відзначення 20-ї річниці...

В районному центрі Буську відбулося районне свято з нагоди відзначення 20-ї річниці Конституції України

В п'ятницю, 24 червня, в приміщенні Буського районного народного дому відбулись урочистості та святковий концерт з нагоди 20-річниці прийняття Конституції України.

У святкуванні взяли участь голова Буської райдержадміністрації Петро Мороз, голова райради Богдан Глова, їх заступники, депутати, учасники АТО, громадськість райцентру.

Урочиста програма розпочалась з виконання Гімну України, після чого з вітальним словом виступив голова Буської райради Богдан Глова. У своєму виступі він висвітлив конституційний процес в Україні, зупинився та дав характеристику його найважливішим складовим. Значна увага була приділена історичній події 28 червня 1996 року, адже саме цього дня Верховна Рада прийняла Основний Закон нашої країни — Конституцію. Також увагу було привернуто до найновіших конституційних змін, зокрема щодо правосуддя, прийнятих Верховною Радою 2 червня 2016 року.

Ведучі заходу Любов Огороднік та Євген Ярема розповіли, що за період 2016 року в Буському районі 130 юнаків та дівчат отримали важливий документ у своєму житті – паспорт громадянина України, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство. Відтак на районну сцену народного дому запросили восьмеро молодих людей, які досягли повноліття та зрілості саме у ці дні червня. Їм урочисто вручили паспорти голова Буської РДА Петро Мороз, голова Буської райради Богдан Глова та завідувач Буського районного сектору Державної міграційної служби Ігор Чиж.

З днем Конституції України привітали і наших Захисників. З рук керівників району учасники АТО Олександр Чапля, Богдан Смага, Михайло Мельничук отримали почесні державні нагороди.

У святковій концертній програмі взяли участь – Настя Солотва, Оксана Піджарко, дует у складі Мар’яни Шевчук та Соломії Гаврилюк, тріо у складі Оксани Метельської, Марії Долинюк та Ігоря Сахаревича, жіночий вокальний ансамбль «Топорівчанка» народного дому с.Топорів (кер.Андрій Петринка) та народний ансамбль пісні та музики «Андріївські музики» НД с.Андріївка (кер.Х.Ясниська).

Не залишили байдужих і танцювальні композиції зразкової хореографічної студії «Арніка» (кер.Андрій Діяк) та зразкового ансамблю народного танцю «Нові зірки» (кер.Мар’яна Зеленська).

/за матеріалами Буського медіа-порталу/