Головна Свято На Бущині у дитячому будинку «Добре серце» відбулось свято до Дня захисту...

На Бущині у дитячому будинку «Добре серце» відбулось свято до Дня захисту дітей

1 червня, у Міжнародний день захисту дітей найменших бущан, які проживають ДБ «Добре серце» в с.Новий Милятин, привітав зі святом голова РДА Олег Коваль, голова районної ради Богдан Глова

а також заступник голови РДА Тарас Дума, завідувач сектору освіти Галина Олійник, начальник служби у справах дітей Буської РДА Наталя Бучко. Представники влади побажали діткам здоров’я, щасливого дитинства, веселих канікулів, море позитивних емоцій та подарували вихованцям солодкі гостинці.

Керівництво району подякувало колективу за їхню працю, адже піклування про дітей, які в силу різних обставин залишилися без рідних батьків, є благородною та почесною справою, адже для дітей створено гідні умови проживання, вони забезпечені усім необхідним, а саме головне – вони не обділені увагою та турботою.

Вихованці дитячого будинку влаштували справжнє свято для гостей, співали веселих пісень, розповідали цікаві вірші та танцювали. В залі панувала казкова атмосфера. А на завершення свята дітки загадали бажання і запустили повітряні кульки в небо і нехай їх побажання збудуться!

Усі присутні від свята отримали приємні, незабутні враження, гарний настрій і масу позитивних емоцій.

Фото Сергія Пенцака