Головна Свято Жителів Львівщини запрошують долучитись до встановлення рекорду з масового декорування бойківських пасок

Жителів Львівщини запрошують долучитись до встановлення рекорду з масового декорування бойківських пасок

Вже у цю суботу, 8 квітня, відбудеться волонтерський проєкт «Паска Нескорених».

Рекорд з декорування понад 1000 бойківських Великодніх пасок встановлять у Львівському палаці мистецтв (вул. Коперника, 17). Початок о 13:00 год.

Організатори запрошують всіх львів’ян та жителів області долучитись до творчого процесу прикрашання пасок та символічного викладання їх у формі малого національного герба. Після встановлення рекорду всі прикрашені паски передадуть українським захисникам та внутрішньо переміщеним особам.

Варто відмітити, що паски-рекордсменки будуть випікатись за старовинним карпатським рецептом на дровах без додавання штучних інгредієнтів.

На святкову подію зі встановлення рекорду запрошені ветерани бойових дій, волонтери, ВПО, керівництво Львівської області та міста Львів. Приєднатись до декорування пасок можуть всі охочі.

Під час заходу в межах проєктів «1000 дронів для України» та «Паска Нескорених» відбудеться волонтерська акція «ДОНАТЬ НА ПТАШКУ – ОТРИМАЙ ПАСКУ», під час якої кожен учасник, за бажанням, зможе зробити пожертву на дрони та отримати смачну традиційну Бойківську паску.

Організатор проєкту – Громадська організація «Нескорені», яка працює з 2014 року і допомагає українським захисникам. З 2022 року до команди ГО «Нескорені» приєдналось багато ініціативної молоді, яка підсилила волонтерське крило організації. Сьогодні волонтери допомагають армії, цивільному населенню у зоні бойових дій та внутрішньо переміщеним особам.

Представникам ЗМІ необхідно акредитуватись на подію за посиланням.