Головна Цікаво Apple iPhone 6: новинка дійсно вражає

Apple iPhone 6: новинка дійсно вражає

947

Ми вже звикли до тієї думки, що компанія Apple, як один з провідних світових лідерів, постійно радує нас своїми пропозиціями, оновлюючи модельний ряд продукції.

Отже, зовсім недавно, рівно через тиждень після того, як в світі стартував продаж оновлених та удосконалених iPhone 6, вони стали з’являтися і в нашій країні.

Безумовно, переоцінити переваги цих пристроїв дуже складно, тому краще ще раз переконаємося в їх досконало.

І почнемо опис apple iphone 6 з його досконалого дисплея. Адже це одна з особливостей даного гаджета. Екран пристрою став ще більше, тепер iPhone може похвалитися діагоналлю 4,7 дюйма і переважним роздільною здатністю в 1334х750 рх. З’явилася особливість і робочого столу. Тепер він повертається горизонтально.

Наступне, що хочеться відзначити це дизайн. Новий апарат відрізняється своєю стильністю і преміальністю. Зазначимо, що його задня кришка залишилася колишньою все з тим же логотипом, а боки панелі суцільнометалеві. Проте якщо порівнювати з попередніми моделями, новий девайс став більш тонким.

Тепер хочеться виділити інноваційний функціонал. У пристрої з’явилися нові опції, які були розроблені спеціально для того, щоб полегшити застосування функцій телефону. Перш за все оновлена операційна система. Клавіатура отримала нові корисні кнопки. Оцініть ви і можливість здійснювати тепер дзвінки за допомогою функції Wi-Fi. Камера нового айфона залишилася колишньою, але тепер вона здатна розпізнати посмішку або моргання.

Крім того, сучасний гаджет володіє унікальною програмою «здоров’я», яка дозволяє отримувати дані про тренування і стан організму.

Унікальною також стала функція «Сімейний доступ». Тепер, автоматично пов’язуючи облікові записи всієї родини, можна створювати загальний сімейний фотоальбом, календар, визначити місцезнаходження, обмінюватися покупками і просто зробити спілкування між рідними легше і доступніше.

Також новий айфон став надшвидкісним, а все завдяки новому поколінню процесорів. Порівнюючи його з попередніми, можна сказати, що новий процесор «шустрей» аж у 84 рази! Погодьтеся, вражає.

Крім всіх цих безперечних переваг, iPhone 6 має унікальну потужність, батарея довше тримає заряд, швидкість інтернету вражає.

При придбанні iPhone 6 в інтернет магазині порадує і досить демократична ціна.