Головна Цікаво Будинок з блок-контейнерів – особливості вибору

Будинок з блок-контейнерів – особливості вибору

708
блок-контейнеры дял дома

По всьому світу будівництво будинків з контейнерів дуже популярний серед бюджетного варіанту для проживання. Такі будинки дуже цікаві через свою невелику ціну і швидкість будівництва.

Після рішення використати у будівництві будинку систему контейнерів ви повинні переконатися, що земельна ділянка дозволить розмістити кран з платформою.

Потім у вас буде декілька варіантів для продовження будівництва :

  • ви можете придбати вже готовий варіант будинку з металевого контейнера. Тут є суттєва перевага в економії часу. Але і два недоліки – ви купуєте вже готовий проект, на який ви не мали впливу
  • при купівлі контейнерів самостійно і доставці їх на будівельний майданчик ви суттєво зекономите. Вже після купівлі ви можете звернутися до спеціалістів, які виконають роботи по облаштуванні контейнерів і перетворенні їх в повноцінне житло. Переваги – це можливість слідкувати за якістю виконання робіт.
  • Придбати контейнери та створити своє житло самому. При цьому ви зможете суттєво зекономити на послугах, але будете змушені призначити для будівництва власний час.

Який спосіб обрати – вирішувати вам. Але однозначно краще звернутися до спеціалістів, які володіють багаторічним досвідом роботи. Компанія Артметал Україна пропонує своїм клієнтам готові проекти рішень будівництва будинків з контейнерів з доставкою по всій Україні. Ви можете замовити изготовление блок контейнеров от Артметалл Украина безпосередньо на сайті фірми. Або ви можете зателефонувати за номером (056)767 46 48 в робочі дні.

Компанія Артметал спеціалізується на будівництві офісів з контейнерних модулів по всій Україні. Є основні переваги такого типу будівництва для офісних приміщень :

  • сама головна це мобільність. Ви моежет перемістити ваш офіс в будь-яку точку без проблем за лічені дні, при чому не втрачаючи функціональності та інтер’єру;
  • ціна – офіси з контейнерів дешевші у будівництві та експлуатації, при чому ви нічим не уступають будівлям стаціонарного типу.

Що пропонує компанія Артметал

Крім офісних приміщень виможете замовити приміщення для проживання під ключ. Площа різна – від стандартного розміру контейнера 6,0х2,5м. до житлових та промислових будівель площею 100 кв.м. і більше.

Будівлі з контейнерів збираються за 2 години, вони повністю герметичні та володіють широким спектром температурної експлуатації – від -50 до +50 градусів за Цельсієм.