Головна Цікаво Фломастери: як їх правильно вибирати?

Фломастери: як їх правильно вибирати?

875

Діти, особливо дошкільного віку, люблять малювати фломастерами. Малюків приваблюють яскраві, насичені кольори і легкість нанесення. Але від чого залежить ціна набору фломастерів і як правильно вибирати такий товар? Де купити подібні вироби та замовити інші товари для малювання (олівці, гумки, фарби, дитячий альбом для малювання і т.д.)? Розберемося!

Важливі моменти

Перш ніж придбати фломастери, потрібно переконатися в безпеці таких. Для цього першочергову увагу приділяємо маркування. Продукт повинен відповідати двом важливим стандартам:

  • BS 7272/90 (вказує на наявність в ковпачку вентиляційних отворів; при ковтанні ковпачка у дитини буде достатньо повітря, щоб дихати);
  • NFS 51-205 (корпус вироби досить міцний, дитина не зможе самостійно розібрати його на складові елементи).

На вибір в магазині вам запропонують моделі на спиртовій та водній основі. Краще віддати перевагу першим. Вони не пахнуть спиртом, легко змиваються водою з шкіри і, після висихання, виріб можна буде навіть трохи «дозаправити» водою. Також спиртові моделі можуть сильно бруднити листи альбомів (відбиток може залишатися навіть на зворотному боці паперу і наступній сторінці).

Роблячи замовлення, зверніть увагу на товщину стержня. Для дітей дошкільного віку краще вибирати фломастери з товстим стрижнем – так дитині буде простіше зафарбовувати великі за площею поверхні (виробники випускають для малюків розмальовки з мінімумом дрібних деталей). Для старших діток можна замовити виріб і з тонким стрижнем. Ідеальний варіант для опрацювання дрібних деталей.

Зазвичай фломастери продаються наборами. Кількість квітів починається від 4 і закінчується десятками і навіть сотнями. Для дошкільника краще вибрати комплект з не більше, ніж 8 шт. Велика кількість квітів може відволікати малюка від самого процесу малювання, змусивши його просто розглядати різні відтінки. Дітям шкільного віку і тим, хто професійно займається художньою творчістю, доречніше вибирати комплекти з 30-ма і навіть великою кількістю відтінків.

Де купувати?

Якщо ви хочете купити офісні, канцелярські, письмове приладдя найвищої якості за доступними, помірними цінами – зверніться в магазин «Кліпка». Тут можна також придбати папір різного формату та щільності. Завжди в наявності іграшки, техніка, сувенірна продукція. Працює доставка по всій Україні.