Головна Цікаво Флорида – сонячне місце для відпочинку

Флорида – сонячне місце для відпочинку

1219

Безсумнівно, на землі є незліченні райські райони. Казкові місця, краса яких не може бути повністю зрозуміла і охоплена. У такій атмосфері ми відчуваємо себе наповненими енергією і позитивним настроєм.
Як щодо штату?

Розташована на території Північної Америки, Флорида колись була болотистою рівниною, зарослої манго і населеної алігаторами.

Сьогодні він все ще населений алігаторами, але вони захищені законом і ймовірність зіткнутися з ним не дуже велика. Клімат тропічний, не рідкість і урагани, але океан, а також температура повітря 30 градусів до лютого може дати нам сміливість відвідати цей сонячний рай. Флорида має відмітний дух американських державних будівель, великі простори, великі відстані. Якщо у вас немає приватного автомобіля, поїздка в будь-який з міст штату трохи складніше, так як міський транспорт там особливо не розвинений. Кожне місто розташований на великій площі. Він відрізняється як окремим промисловим і торговим районом, так і спеціальними алеями, призначеними для відпочинку і розваг. Люди живуть в маленьких будинках, кожен зі своїм двором або в житлових комплексах.

Звичайно, є райони, опис яких не буде звучати так барвисто і красиво. Невеликі міста нерідко населяють найбідніші верстви суспільства.

Можливо, Флорида стала настільки популярною в світі завдяки Disney. З тих пір на її території з’явилося так багато великих парків, інших і різноманітних пам’яток, якими вона приваблює туристів з усього світу.

Майамі – це місце, яке збирає туристів з усього світу. Воно славиться своїм унікальним красивим пляжем South Beach. Тут багато пабів, клубів, барів. На тій же набережній знаходиться будинок Версаче, де він зустрів свою смерть. Чи не занадто далеко знаходиться торгова вулиця. Там багато кафе, ресторанів, готелів і магазинів. У центральній частині міста знаходиться «Острів зірок», де багато знаменитих людей мають вражаючі особняки. Острів повністю оточений водою і на його територію допускаються тільки певні люди. У Майамі багато гламуру і блиску.

Тампа знаходиться в північній частині штату, а також має доступ до Атлантичного океану. Навколо міста є кілька пляжів – чистий водний пляж, пляж Святого Петра, пляж Мадейра і багато інших. Всі організовані як курорти, і гарне проведення часу там гарантовано. Тампа є домом для музею Сальвадора Далі і одного з найбільших зоопарків Буш-Гарденс, спроектованого так, щоб отримати уявлення про прогулянці по Африці.