Головна Цікаво Гарячі тури з Києва

Гарячі тури з Києва

500

Якщо ви збираєтеся за кордон вперше, то краще вибрати безвізову країну, не дуже вимогливу до фінансових можливостей своїх гостей. До подібних держав належать Єгипет, Туреччина, Туніс. Візовий збір варіюється в межах 20-25 доларів, а звітність по доходам приїжджає, як правило, не регламентується занадто строго. Гарячі тури з Києва купити в безвізові країни Азії також вигідно тим, що ціна на путівку набагато нижче, ніж у Європейських напрямків. До того ж вам не знадобитися витрачати додаткові кошти на харчування. Всі готелі вище згаданих країн працюють за системою «все включено», яка передбачає повноцінне чотириразове харчування, послуги бару, анімацію та інші розваги.

З настанням довгоочікуваного відпустки хочеться провести вільні дні з максимальною користю і яскравими враженнями, щоб якомога краще відпочити від прожитих робочих буднів. З’їздити в турне по рідній країні або за кордон – прекрасний варіант урізноманітнити свій відпускної дозвілля. З огляду на високу конкуренцію на туристичні послуги в столиці, перелік напрямків і динаміка цін дуже великі, що природно обіцяє великі вигоди потенційним покупцям.

Щоб убезпечити свою відпустку від дрібних непорозумінь, обов’язково цікавтеся перед покупкою туру детальної концепцією вашого майбутнього готелю. Деякі готелі Туреччини, Єгипту чи Тунісу не пропонують безкоштовний алкоголь своїм постояльцям, створюючи тим самим максимально комфортні умови для туристів, охочих тихо і спокійно відпочити сім’єю з дітьми. Деякі розваги, такі як теніс, спортзал, СПА-послуги також можуть виявитися платними.

Гарячі тури з Києва ціна варіюється в залежності від престижності готелю, спектра її послуг і дальності перельоту. З числа безвізових країн, Туреччина виглядає найбільш прийнятним варіантом. Переліт займе всього пару годин, а вартість путівок в розпал сезону стартує від 280 доларів. В оксамитовий сезон і міжсезоння, ціна може опускатися на 30-40%, але варто пам’ятати, що спектр послуг теж скорочується. Збираючись на турецькі вакації ранньою весною чи пізньою осінню, ви можете не застати повноцінного харчування, анімаційних програм і інших переваг пляжного часу.