Головна Цікаво Меблеві світлодіодні світильники – ідеальне підсвічування

Меблеві світлодіодні світильники – ідеальне підсвічування

1031
меблеві світильники

Створити цікаву і стильну обстановку і внести родзинку в інтер’єр найпростіше за допомогою освітлювальних приладів.

Сучасний асортимент світлотехніки настільки широкий і багатогранний, що вибрати оптимальний варіант, виходячи з бюджету і власних побажань, не складе великих труднощів.

Останнім часом особливим попитом користуються меблеві світильники. Серед таких найчастіше використовуються вбудовані точкові моделі. Їх виготовляють з високоміцних матеріалів, які відрізняються надійністю і довговічністю.
Кімнати, де використовуються меблеві світильники

Точкові світильники для меблів використовуються в самих різних приміщеннях. На кухні їх монтують безпосередньо в кухонний гарнітур. Таке рішення дозволяє організувати якісне підсвічування робочої зони.

У вітальні точкове освітлення дозволяє розділити приміщення на різні функціональні зони. З цією метою світильники встановлюються в стелажі, комоди або шафи.

У вбиральні без додаткового підсвічування і зовсім не обійтися. Вони можуть бути самих різних форм:

Круглі,
Квадратні,
Подовжені.

Це дозволяє підібрати оптимальний варіант в залежності від побажань замовника.

Для того щоб організувати якісне підсвічування і при цьому заощадити на оплаті рахунків за електроенергію варто зупинитися на led світильниках для кухні. Такі джерела світла мають цілий ряд переваг. До основних можна віднести:

  • Довговічність (світлодіодні лампи відрізняються довгим терміном експлуатації, світлодіоди розраховані в середньому на 50 тисяч годин),
  • Мінімальне споживання електроенергії (потужність дані виробів в рази нижче, ніж у ламп розжарювання, а світловий потік аналогічний),
  • Пожежна безпека (світлодіодні лампи трансформують 92% електроенергії в світлову, завдяки чому меблеві світильники не нагріваються),
  • Можливість вибору моделей з відповідною колірною температурою (це відкриває додаткові можливості для дизайнерів у створенні стильного і ефектного інтер’єру).

Широкий асортимент меблевих світильників самих різних форм і розмірів можна знайти в магазині світильників e27.com.ua. Проста система фільтрації, істотно полегшує пошук відповідних моделей дозволяє в лічені хвилини підібрати оптимальні світильники, як для домашніх інтер’єрів, так і для різних закладів.