Головна Цікаво Набір інструментів для дрилі – як вибрати

Набір інструментів для дрилі – як вибрати

912
купить дрель

Люди, яким довелося зіткнутися з непростим вибором інструменту для домашнього використання, знають, наскільки цей процес стомлюючим і тривалим. Що ж, тепер є варіант, який значно спрощує всі перипетії. Магазин Skalka пропонує розібратися, на що ж потрібно звертати увагу, коли ви вибираєте інструменти, а можна взагалі ігнорувати. Зокрема, сьогодні ми поговоримо про дрилі і насадок.

Ударні дрилі відрізняються від своїх ненаголошених побратимів тим, що в їх функції, крім стандартних, входить режим свердління з ударом. Саме ця функція існує для того, щоб значно спростити Вам роботу з свердління бетону, цегли і каменю. Ну і, звичайно ж, ударні дрилі відмінно справляються зі своїми прямими функціями – свердління точних отворів в найрізноманітніших матеріалах. Починаючи з дерева, і закінчуючи металом. Крім того ударні дрилі цілком можна використовувати для перемішування рідин різної щільності, а також для закручування саморізів і гайок. Власне ударна дриль є певним гібридом всіх видів, тому цей інструмент є універсальним.

набір інструментовІспользовать ударну дриль ви можете також з насадками, але без удару. Якщо вам потрібно багато крутити, ви можете зменшити швидкість закручування. Купити набір інструментів на сайті https://skalka.com.ua/catalog/nabory-instrumentov/ у вас буде можливість з доставкою по Україні.
На що потрібно звертати увагу в першу чергу?
потужність

Це, мабуть, найважливіша характеристика в дрилів. Чим більше потужність інструменту, тим легше буде виконувати поставлені завдання. Не слід звертати увагу на інструменти, потужність яких менше 500 Ватт, купивши такі, ви тільки ускладните собі життя, а не полегшите його. Такі інструменти просто не впораються із завданнями по роботі з твердими матеріалами.
Швидкість обертання

Від цієї характеристики безпосередньо залежить швидкість вашої роботи. Власне чим більше цей показник в дрилі, тим краще. Для нормального використання в домашніх умовах цілком підійде інструмент з максимальною швидкістю обертання від 2600 до 3000 оборотів в хвилину. Звертайте також увагу на те, щоб в дрилі була функція регулювання швидкості, іноді це може бути дуже до речі. Наприклад, для закрутки саморізів або перемішування рідин.
Тип патрона

Від цього показника залежить, свердлами якого діаметру ви зможете користуватися за допомогою дриля. Цілком нормальним показником є ​​діапазон від 1,5 до 13 мм. У патрон такого типу ви зможете задати всі свердла, які можуть вам знадобитися в домашніх умовах. Крім того патрони бувають ключові і швидкозажимні. Ключові патрони затягуються вручну за допомогою спеціального ключа, вони вимагають додаткових зусиль, але при цьому вони є більш надійними. Швидкозажимним патронам ключ не потрібен, свердла вставляються значно швидше, однак при свердлінні твердих матеріалів з ними можуть виникнути проблеми.
Реверс

Ця функція дозволяє дрилі обертати свердла як за годинниковою стрілкою, так і проти. Потрібно в тих випадках, коли свердло клинить в матеріалі, або коли вам потрібно відкрутити шуруп або гайку.

Це все основні параметри ударних дрилів, і на них слід звертати увагу в першу чергу. Магазин Skalka завжди робив ставку на якість товару і тут ви ознайомитеся з цінами на нього. Саме тому ми рекомендуємо робити свій вибір на користь інструментів INTERTOOL. Цей виробник завжди керувався філософією робити тільки найкраще, звертаючи увагу також на ціни своїх товарів. У сегменті «ціна – якість» INTERTOOL займає лідируючі позиції в багатьох країнах.