Головна Цікаво Позитивний вплив рукоділля на жіноче здоров’я

Позитивний вплив рукоділля на жіноче здоров’я

583

Так склалося історично, що в усі часи жінки всіх народів, незалежно від віку, соціального статусу і умов проживання, захоплювалися рукоділлям. Найбільш виділялися з них прядіння, ткацтво, вишивка, шиття і в’язання. Навіть в сучасному світі високих технологій, складно відшукати представницю прекрасної статі, які не вміють щось зробити своїми руками, а деякі з жінок здатні власноруч виготовити практично будь-яку дрібницю домашнього вжитку.

Якщо ще зовсім недавно жінки були виключно берегинями домашнього вогнища, то на сьогоднішній день справи йдуть зовсім інакше. У всіх прогресивних і більш-менш розвинених країнах, жінки нарівні з чоловіками займають керівні посади, беруть активну участь у громадському житті, ведуть власний бізнес, регулярно відвідують роботу, мають безліч обов’язків, а в результаті, і стресів, які завдають непоправної шкоди жіночому здоров’ю .

Жіноче рукоділля знову переживає період відродження і набирає все більшої популярності. Обумовлено все тим, що жінка підсвідомо відчуває, як фізичне і психологічне навантаження негативно впливає на її жіночу сутність, саме тому, все частіше звертаються до різних видів рукоділля, які допомагають активувати роботу правої півкулі мозку, що відповідає за нелогічність, творчість, жіночність.

Рукоділля в першу чергу позитивно впливає на психічний жіноче здоров’я, так як допомагає впорається зі стресом, пригніченим станом, почуттям тривоги, нервозністю, внутрішніми переживаннями. Вчені пояснюють такий чудодійний ефект виконанням тривалих і монотонних рухів, які можна порівняти з медитацією. В результаті чого, вирівнюється серцевий ритм, знімається напруга в м’язах, майстриня відволікається від давно набридлих щоденних турбот і відновлюється після важких буднів, а сучасні технології з безліччю пристосувань, дозволяють зробити творчий максимально простим і приємним. Наприклад, якщо взяти вишивку, то більше немає необхідності використовувати техніку рахункового хреста, тримати в голові кількість стібків, і безліч разів перераховувати клітини, досить лише нитки муліне купити, бісер або акрилові нитки, а також, канву з малюнком, на яку вже нанесена схема . Атласна стрічка – неймовірно красивий матеріал, з якого виходять неймовірні вишиті роботи. Додатковою зручністю є те, що можна придбати і вже готові набори для творчості, в які входять всі необхідні для роботи матеріали в достатній кількості і доступна схема.

Крім психічного здоров’я, рукоділля позитивно впливає і на фізичний. На руках людини розташовано безліч активних точок, що відповідають за здоров’я різних органів людського організму, а стимуляція певних точок, яка відбувається при занятті рукотворним працею, знижує підвищений артеріальний тиск, нормалізує внутрішньочерепний, вирівнює серцевий ритм, завдяки чому, мимовільно проходять головні болі, шум у вухах, зустрічаються навіть неймовірні випадки, коли майстрині відзначали поліпшення здоров’я або повне зцілення від хронічних захворювань нервової системи, патологій печінки і нирок, кардіо-захворювань, шлункового тракту.

Будинок, прикрашений красивими речами ручної роботи, виконаними любов’ю і при гарному настрої, наповнюється позитивною енергетикою. У такому будинку у всіх членів сім’ї посилюється і зцілюється аура, в слідстві чого, вони набагато менше сваряться і хворіють. Також, домочадцям більше щастить, таким людям набагато легше досягти бажаних успіхів, зустріти щиру і чисту любов, прожити гідно життя.

Заняття рукоділлям позитивно впливає і на ставлення з дітьми. Майже кожна дитина, що спостерігає за тим, як творить його мама і які гарні речі в результаті виходять, напевно, захоче повторити. Займаючись навчанням малюка, ви вбиваєте відразу кількох зайців – виховуєте своє терпіння і посидючість у дитини, організованість, любов до прекрасного, працьовитість, відповідальність. Заняття спільною справою не тільки зблизить вас і збагатить відносини, але і допоможе розвинути у дитини почуття стилю, уяву, творчий потенціал.