Головна Цікаво Символом 2013 року є Водяна Змія – знак мудрості і змін

Символом 2013 року є Водяна Змія – знак мудрості і змін

808

 Для всіх без винятку знаків зодіаку рік обіцяє стати цікавим і повним подій. Цьому є вже перші підтвердження: приємним клопотом для окремих надбужанських сімей стало народження немовлят. 

З цієї нагоди «Воля народу» розпочинає нову рубрику під назвою «Юні надбужанці», у якій вітатиме щасливі подружжя з поповненням. Отож, знайомтесь: перші герої, які народилися в січні.

1 січня о 14.25 год в Алли Володимирівни та Михайла Адамовича Макогонів з с.Петричі народилася третя дитина – Станіславчик. Він справжній богатир, бо «перескочив» своїх сестричку Інну та братика Олександрика як по вазі, так і в зрості. Важить 4 кг 100 г, довжина – 57 см.

Оксана Володимирівна та Мар’ян Ігорович Януші з Чучманів теж отримали новорічний подарунок: 2 січня о 9.55 год. народився третій у їхній сім’ї синочок вагою 3 кг 400 г і ростом 56 см. Його з нетерпінням чекали брати Назарій та Ігорчик.

Щасливе поповнення і в красняничів Мирослави Василівни та Степана Васильовича Башків. 2 січня об 11.45 год. у них народився Степанко. Він друга дитина у цій сім’ї, проте перевершив свою сестричку Юлю більше як на півкілограма та на 2 см у рості (4 кг, ріст 56 см).

Різдвяне диво відчула й сім’я Ірини Ярославівни та Ярослава Андроновича Кобисів з Буська. У них 7 січня о 7.30 год. народилася довгоочікувана донечка вагою 3 кг 350 г і ростом 51 сантиметр. Її братик Ромчик приготував для неї подарунки.

Різдвяного полудня о 12.10 год. у родині Лілії Володимирівни та Ігоря Васильовича Комаринських з Ожидова «засяяла» четверта зірочка – син Мар’янко, який народився вагою 3 кг 100 г та ростом 53 см. До речі, він у сім’ї є третім хлопчиком (його попередники – Богданчик та Іванко), а найстарша донька Оля допомагає мамі доглядати за молодшими.    

3 січня стало щасливим днем для сім’ї Значко з Красного – у них о 13. 50 год та 14.10 год народилася двійня. Дівчинка вагою 2 кг 700 г (ріст 49 см) та хлопчик 2 кг 850 г (51 сантиметр). А минулоріч сім’я збагатилась первістком – донечкою.

А в переддень Святвечора, 5 січня, о 00 год. 40 хв. поповнилась і сім’я Любові Богданівни та Ігоря Маркіяновича Ганинів з с.Йосипівка. Крім двох донечок, у них народився богатир Максимко вагою 4 кг 200 г і ростом 56 сантиметрів.