Головна Цікаво Вибір пітчера – основного інструменту бариста

Вибір пітчера – основного інструменту бариста

539
ПИТЧЕР МОЛОЧНИК

Для справжнього бариста, основним є те, щоб всі інструменти, якими він користується були якісними та зручними, служили йому довгий час. Гарним прикладом якості є пітчер або як його інакше називають джаг, який відноситься до професійних інструментів бариста. За його допомогою готуються практично всі види кави. Даний різновид молочника дозволяє баристі готувати смачне капучино, а крім того кави латте. Для людей які люблять каву, кавоваріння – це мистецтво, яке потребує професіоналізму.

Що ви маєте знати про пітчер купуючи його? Пітчер виготовляють з таких матеріалів:

  1. металеві
  2. Кераміка
  3. Пластик
  4. Алюміній
  5. Скло

Кожен з цих видів має свої як позитивні так і негативні сторони. Якщо порівнювати їх між собою то найкращим вибором пітчера по матеріалу виграють металеві. Чому саме вони? Проведемо порівняння: пластикові є одними із найдешевших, їх переважно можна придбати разом із експрес-машиною в комплекті. Хоч ціна на них набагато менша, вони є не зручними у використанні. Молочна піна в них збивається нерівномірно та не є смачною.

Скляні Пітчери, також гарний вибір, але в них е мінус при роботі вони можуть розбитися, нагрітися, тому не особливо користуються популярністю. Так само і керамічні. З даним вибором Пітчера, важко контролювати процес нагрівання молока. Сам інструмент, через свою тендітність не є довговічним. Але, якщо ви користуєтеся ним в домашніх умовах, то він вам підійде, щоб додавати невелику кількість молока у вашу ранкову каву.

Тому найчастіше баристи обирають металеві молочники, які завдяки своїм характеристикам є набагато вигіднішими. Виготовленні з нержавіючої сталі, вони прослужать багато років та стануть вам у пригоді.

В приготуванні кави особливе значення має форма і розмір Пітчера. Найбільш поширений об’єм від 150 до 1 літра.  Найчастіше обирають молочники об’ємом від 350 мл і 500 мл. Завдяки ним можна приготувати двох-трьох кавових напоїв. Стали також популярними молочники об’ємом 1 л. так як у них можна збити молоко для 3-4 напоїв, а це дає можливість обслужити більшу кількість людей.

Фахівці стверджують, що провідне місце і виборі молочника відіграє і його форма носика. Щоб зробити гарний та акуратний малюнок на каві, потрібно щоб носик був гострий та вузький. Саме він створить тонку цівку молока, яка буде красиво дивитися у вашій філіжанці. Сама техніка малюнку на каві за допомогою молочника називається – пітчинг. Радимо також вам обирати пітчер зі зручною ручкою, яка буде легкою у користуванні.

На нашому сайті представлений широкий вибір Пітчерів, які ви можете придбати на любий смак. Наші консультанти допоможуть вам у виборі.