Головна Право На Львівщині подякували поліцейському, який запобіг підпалу фінансової установи

На Львівщині подякували поліцейському, який запобіг підпалу фінансової установи

712

За мужність, виявлену під час затримання зловмисника, представники банку вручили правоохоронцю пам’ятні подарунки.

Кримінальна історія, учасником якої несподівано для себе став 27-річний слідчий Червоноградського відділу поліції старший лейтенант поліції Руслан Кравець, відбулася у лютому цього року. Близько 10.20, знаходячись поза службою, офіцер зайшов  у місцеве відділення банку в приватній справі.

У той час, коли оператор займалася його документами, Руслан раптом почув галас, після чого частина відвідувачів кинулася до вхідних дверей відділення. Що саме там відбувалося  – поліцейський зрозумів не одразу, оскільки сидів біля столу за колоною, яка закривала огляд.

«Побачене вимагало миттєвого рішення. Посеред зали стояв чоловік явно в неадекватному стані. У руці тримав пляшку з рідиною, яку розливав на підлогу та погрожував усе спалити. Загроза життю людей була аж надто реальною. Правда, десь на рівні підсвідомості майнуло: «Встигну? Не встигну?», – згадує Руслан Кравець.

За п’ять років служби в Червоноградському відділі поліції офіцер потрапляв у різні непрості ситуації. Тож не розгубився і зараз.

Підбігши до зловмисника, слідчий вибив з його руки пляшку та виштовхав з калюжі, яку утворила рідина. Затримати чоловіка йому допомогли двоє відвідувачів. А за лічені хвилини на місце події вже прибули оперативники відділу поліції та державна служба охорони – дві працівниці відділення банку встигли натиснути «тривожні кнопки». За вчинення хуліганських дій зловмиснику загрожує до п’яти років обмеження волі.

На Львівщині подякували поліцейському, який запобіг підпалу фінансової установи (ФОТО)

Представники банку, зустрівшись з Русланом Кравцем, щиро подякували йому за мужність і відвагу та вручили пам’ятні подарунки, побажавши успіхів у подальшій нелегкій службі захисника правопорядку.

Відділ комунікації поліції Львівської області