Головна Спорт Антон Дацко здобув срібло на Чемпіонаті світу з фехтування в Італії

Антон Дацко здобув срібло на Чемпіонаті світу з фехтування в Італії

Упродовж 7 – 12 листопада 2017 року у м. Римі (Італія) триває чемпіонат світу з фехтування на візках, участь у якому приймають 145 спортсменів із 24 країн світу.

В складі національної збірної команди України змагаються 13 спортсменів, у тому числі троє представників «Інваспорту» Львівщини, зокрема – Наталя Морквич (Львів), Антон Дацко (Буськ) та Андрій Демчук (Львів).

До медальної скарбнички збірної України свій здобуток принесли Наталя Морквич, яка стала чемпіонкою світу в змаганнях шаблісток (категорія А) та Антон Дацко, який у фіналі виборов «срібну» нагороду серед рапіристів (категорія В). Андрій Демчук на світовій першості посів 5 місце.

Вітаємо представників «Інваспорту» Львівської області та їхніх тренерів!