Якщо ви любите вино власного виробництва і хочете зайнятися виноробством, ми дамо вам кілька корисних порад по цій справі. Отже, для початку вам потрібно вибрати хороші саджанці винограду винних сортів. Краще придбати саджанці із закритою кореневою системою в перевірених розплідниках. Наш інтернет-магазин пропонує вам кращі сорти винного винограду: Ізабелла, Мускат Блу, Сейвалд Бланк, які районовані під наші кліматичні умови і порадують вас відмінним урожаєм. Ми гарантуємо якість своїх саджанців, адже вирощуємо їх у власному розпліднику.
Саджанці винограду висаджують з наміром виготовляти чудове і смачне домашнє вино. Зазвичай, для виготовлення вина годяться різні види винограду, проте краще підходять винні сорти. Саджанці винограду вимагають багато уваги, особливо в вирощуванні, але винні сорти менш вибагливі.
Саджанці винограду можна вирощувати на будь-яких грунтах, головне правильно його підгодувати. Якщо грунт на вашій ділянці вміщує багато глини, тоді виноградну лозу потрібно буде як слід закріпити. Коли ж грунт має підвищену кислотність, тоді обов’язково додайте вапно. Постійно стежте за вологою грунту, оскільки саджанці люблять багато води. Винні сорти воліють тепло і світло, тому врахуйте це при посадці саджанців.
Для того щоб саджанець винограду добре укорінився і ріс, його потрібно правильно посадити. Тому викопайте яму приблизно 1 м в довжину, глибиною до 1 м. У центрі зафіксуйте кол і засипте траншею щебенем до 10 см у висоту. Потім насипте ґрунту також до 10 см і полийте водою. Наступний шар має вміщати золоту і калійну сіль, а також шар родючого грунту. І не забувайте про рясне зволоження рослини. До фіксованого кол прив’яжіть саджанець і прикопайте його. Відстань між виноград має бути 1,5 метра один від одного.
Після посадки саджанців винограду, обов’язково дотримуйтеся деяких рекомендацій по догляду за ними. Грунт повинна бути добре розпушеному і очищеної від бур’янів. Перші пагони, які досягли 10-ти см, слід відламати, залишивши тільки три-чотири пагони. Для поліпшення росту цих саджанців, кожен сезон не забувайте насичувати грунт мінеральним добривом. Щорічно виноградну лозу підрізають, а непотрібні пагони обламують. Перед обрізанням, постарайтеся добре оглянути рослини і тільки після цього обріжте виключно слабкі та пошкоджені гілочки. Залежно від виду винограду, на зиму його потрібно вкривати, особливо молоді саджанці.
Самі кисті винних сортів винограду не є великі за розмірами і ягоди маленькі, а ось кісточки, навпаки, великі. В цьому випадку зовнішній вигляд кисті не грає великого значення, тому що нас цікавить смак сорту і кількість врожаю. Наша головна мета: отримати якомога більше соку для виготовлення вина. Звичайно, вино яке ви зробили своїми руками в домашніх умовах за якістю не зрівняється з магазинним.