Стильний і акуратний манікюр – ознака того, що жінка дуже уважно стежить за собою. Дами відвідують салони краси регулярно, щоб ручки завжди були доглянутими. За останнє десятиліття індустрія нейл-мейкінг зробила величезний стрибок вперед. Майстри створюють не просто візерунки, але справжні шедеври на нігтики. І все це можливо завдяки появі стійкого покриття під назвою гель-лак (або шелак).
Шелак – це покриття на основі полімерів, яке зберігає свою цілісність протягом декількох тижнів. Його можна видалити тільки за допомогою спеціальних засобів, тому дизайн залишається свіжим і яскравим тривалий час. Матеріали для манікюру можна купити в будь-якому спеціалізованому магазині.
Які засоби необхідні для манікюру з гель-лаком?
Манікюр з використанням гель-лаку відрізняється від звичайного. У цьому процесі використовується кілька обов’язкових засобів:
- Базове покриття. База використовується для того, щоб підготувати нігтьову пластину до нанесення шелаку. Покриття заповнює всі ямки і тріщини на нігтях, робить їх поверхню гладкою і рівною. База також підсилює зчеплення лаку і нігтьової пластини, завдяки чому покриття тримається довго. Колір кошти може бути прозорим, чорним або білим.
- Гель лак. Гель-лак може мати найрізноманітніші відтінки і навіть текстури. На етапі нанесення шелаку майстер займається дизайном, створює малюнки і форми. Зазвичай це засіб наносять в декілька шарів для досягнення рівномірного і насиченого відтінку. Чим краще гель-лак, тим довговічніше результат манікюру.
- Топ чи фінішне покриття. Це матеріал для закріплення результату. Фініш захищає нанесений і просушений лак від ушкоджень механічного характеру. Він не дозволяє покриттю тріскатися, захищає його від відколів. Також за допомогою цього засобу можна створювати певну текстуру.
В запасі майстра завжди є база і фініш в великій кількості. Це основні витратні матеріали, від яких багато в чому залежить довговічність манікюру. Іноді функції фінішу і базового покриття може виконувати одне універсальний засіб. Часто в бази додають вітамінні комплекси і корисні речовини, які б захищали нігтьові пластини від впливу гель-лаку.
Після нанесення будь-яке покриття просушується під променями ультрафіолетової лампи. При цьому висушити необхідно кожен нанесений шар незалежно від типу засобу. Важливо правильно підбирати не тільки косметику, але і лампу. Вироби низької якості можуть завдавати шкоди нігтям.
Переваги манікюру з використанням шелаку
Такий манікюр має багато переваг як для клієнта, так і для майстра. Клієнти в результаті отримують:
- яскравий і насичений колір на 3-4 тижні;
- покриття, яке не втрачає цілісності, не тріскається і не сколюється;
- різноманітний дизайн і величезну палітру кольорів;
- економію часу і грошей, оскільки такий манікюр тримається дуже довго і не
- вимагає постійного оновлення.
Що ж стосується плюсів для майстра, то їх теж досить багато. По-перше, хороший шелак – це прекрасний інструмент для створення навіть самого складного і сміливого дизайну. Якісні засоби дають майстру повну свободу фантазії. Їх легко використовувати для створення малюнків, візерунків, навіть текстур.
По-друге, шелак не має такого насиченого хімічного запаху, як звичайний лак. Майстру не доводиться постійно дихати шкідливими випарами. Дорогі якісні засоби взагалі мають приємний легкий аромат.
Також варто відзначити, що алергія на шелак – це дуже і дуже рідкісне явище. Завдяки базовому покриттю і особливою хімічною формулою лаку і клієнт, і майстер залишаються в цілковитій безпеці.