Головна Цікаво Є мета купити газонокосарку – немає перешкод

Є мета купити газонокосарку – немає перешкод

678

У власників садових ділянок досить часто виникає питання, як домогтися гарного і акуратного газону, не докладаючи особливих зусиль. Газонокосарка Джон Дір – корисний і незамінний в господарстві агрегат, є чудовим помічником у вирішенні цієї проблеми. Але для початку треба визначити, що саме вибрати з величезної кількості варіантів даної марки.

Перше, що потрібно вирішити, де буде використовуватися техніка, який рельєф у оброблюваної місцевості: рівну ділянку або горбиста поверхню, велика чи маленька територія, ділянка біля будинку або велике поле. І, нарешті, що косити – газонну траву або волошки в полі. Це прості чинники, але від них залежить, який тип і потужність будуть у обраного товару.

Види:

  • Малопотужні – розраховані на невеликі рівні ділянки до 2 га. Добре стрижуть траву на будь-яких ділянках, маневрені, мають доступ навіть до самих важкодоступних заростях;
  • середньої потужності – до 5 га. Передбачена установка додаткового обладнання, наприклад, мішка для збору трави або відбійника для скидання скошеного в сторону;
  • високопродуктивні – призначені для роботи в полях. Є універсальними, мають високу потужність, розраховані на великі навантаження. Безліч додаткових функцій.

Перший і другий види розраховані на невеликі і середні площі, а третій варіант застосовується в сільському господарстві.

Будь-яка продукція фірми є високоякісним, надійним обладнанням з відмінними технічними характеристиками. Єдиний момент – особливу увагу треба звернути на якість використовуваного палива. У будь-якому з апаратів величезна кількість електроніки, а це вимагає нормального обслуговування, але рівень бензину не завжди відповідає стандартам. На всю техніку компанія встановлює власні двигуни, продумує оригінальний дизайн і технічні рішення.

Трактор-газонокосарка надає ще більше можливостей. Володіючи потужним двигуном, дозволяє працювати на різних територіях, легкокерованими. Додатково до деяких моделей додається причіп для перевезення невеликих вантажів, травособорнік або сміттєзбірник, пристосування для мульчування і аерації ґрунту. Багато хто навіть оснащені клімат-контролем, що дозволяє знижувати втому водія при роботі на великих ділянках. Практично всі моделі дуже економічні, зручні у використанні.

Купуючи техніку, навіть вживану, у вас не виникне проблем ні з покупкою запчастин, ні з ремонтом.