Головна Цікаво Модний шкільний рюкзак – і дитина сама буде збиратися в школу!

Модний шкільний рюкзак – і дитина сама буде збиратися в школу!

833

Шкільний портфель – це один з головних атрибутів будь-якого школяра. Ті, хто ходив в школу за радянських часів напевно згадують той страшний чемодан-портфель, який разом з товстими підручниками, пластмасовим пеналом та металевою підставкою під книгу, просто тягнув «на дно». Більш того, сумку доводилося носити в одній руці, що за багато років зіпсувало не одну дитячу поставу. Вибір тоді був невеликий, а виходу власне то і не було. Сьогодні ж проблема зовсім інша. У тих, хто збирається купити портфель до школи, крутитися голова від розмаїття моделей і форм. Їм доводиться подовгу вирішувати, який же портфель вибрати. Але погодьтеся – цю проблему вирішити набагато легше!

Світ шкільних рюкзаків

Ринок шкільного приладдя пропонує величезну кількість варіантів сумок, з якими діти можуть відвідувати шкільні заняття або позаурочні гуртки. Серед них можна виділити два основних види:

  • Ранці – заплічні сумки, з твердою основою. У таких сумок може бути спеціальна ортопедична спинка і дві широкі регульовані лямки.
  • Рюкзаки – заплічні сумки з більш м’якою основою. Рюкзаки теж можуть мати ортопедичну спинку, так що грань між ними і ранцями трохи стерта.

Шкільні рюкзаки, як правило, виготовляються з міцних водонепроникних матеріалів, таких як поліестер і жаккард. Вони можуть відрізнятися за габаритами, формою, кольором, декору і функціональності. Дитячі рюкзаки можуть бути розфарбовані в мультяшних героїв або машинки, а підліткові – бути виконаними в стилі «модерн».

Де можна знайти якісний і оригінальний шкільний рюкзак?

Якщо ви живете в великому місті, то напевно знаєте точки, де можна пошукати рюкзак дитині. Але коли настає тиждень перед 1 вересня, в таких магазинах починається справжній ажіотаж. Розібратися в моделях або цінах між малюків і батьків може бути не просто. Та й сам похід по магазинах забирає купу сил і часу. Якщо ви теж потрапляєте до числа тих, хто схоплюється в останній вагон поїзда, що рушив, тоді найкращим варіантом для вас буде інтернет-магазин Stunner.

Сідайте зручніше біля свого комп’ютера, заходите на сайт stunner.com.ua, і пориньте в дивовижний світ шкільних рюкзаків.

Тут представлена ​​величезна кількість сучасних моделей рюкзаків для дітей і підлітків. Вся продукція поставляється безпосередньо від виробника, що дає можливість контролювати якість і ціни. Купуйте вашій дитині модний шкільний рюкзак і він сам буде поспішати збиратися в школу!