Слабочуючим людям необхідний слуховий апарат, аби мати можливість жити повноцінним життям
Сучасні технології дозволяють виготовляти пристрої, що допомагають пацієнтам, які практично втратили слух. Апарати мають багато корисних та зручних функцій. Придбати спеціальні прилади за низькими цінами вдасться у інтернет-магазині «Слухові апарати», адже він пропонує безстрокову акцію — знижки на всю продукцію до 48%. Дізнатися про ціни, виробників та зробити замовлення можна на офіційному сайті компанії sluhovie-apparaty.com.ua.
Існує декілька типів слухових рішень, які можна використовувати людям, відповідно до їхньої проблеми зі слухом. Всі вони присутні в каталозі інтернет-магазину.
- Завушні апарати. Найпоширеніший тип пристроїв. Вони розташовуються за вушною раковиною та з’єднуються з вкладкою. Підходять для пацієнтів різного віку. Не мають протипоказань.
- Внутрішні слухові апарати. Розміщуються у вушній раковині, часом частково заміщають слуховий канал. Таке обладнання компактне, практично непомітне, проте може компенсувати незначні порушення зі слухом.
- Внутрішньоканальні апарати. Повністю невидимі пристрої. Підходять для пацієнтів різного віку, не мають протипоказань.
- Апарати з ресивером у каналі. Мініатюрні прилади, у яких корпус розміщується за вушною раковиною.
В наявності пристрої, що відрізняються конструкцією, розміщенням, рівнем технологічності, потужністю. Різні ціни апаратів дозволяють придбати пристрої усім категоріям населення.
Як доглядати за слуховим апаратом
Щоб пристрої для слабочуючих людей не виходили з ладу від неправильного догляду, перед початком використання потрібно ознайомитися з інструкцією, зберігати обладнання в спеціальному контейнері. Кожна модель має свої особливості, проте є загальні правила користування для всіх апаратів. Необхідно оберігати прилади від:
- Потрапляння вологи, пилу хімічних компонентів.
- Не допускати переохолодження та перегріву обладнання.
- Захищати від виникнення механічних ушкоджень (падіння, подряпин тощо).
- Вчасно змінювати батарейки.
- Не дозволяти гратися слуховими апаратами дітям.
- Вимикати їх вночі.
- Систематично чистити від сірки та бруду, замінювати фільтри.
Консультанти магазину «Слухові апарати» допоможуть вибрати пристрої відповідно до рекомендацій лікаря. Дізнатися додаткову інформацію можна за контактними номерами телефонів. Перш ніж купувати слуховий апарат потрібно обов’язково пройти діагностику слуху. Це можна зробити і центрі «Слухові апарати», завітавши у одне з відділень.