У Львові та області викрито мережі, які займалися незаконним збутом контрафактних електронних сигарет та рідин до них. Прокурори Львівської обласної прокуратури спільно з Управлінням стратегічних розслідувань у Львівській області ДСР Нацполіції України провели 15 обшуків у точках продажу контрафактних підакцизних товарів.
Під час обшуків було виявлено та вилучено: понад 800 електронних сигарет, майже 14 тис. ємностей з рідинами для них, понад 2 200 штук інших тютюнових виробів, картриджі, підсилювачі смаку, а також майже 190 тис. грн готівкою. Також вилучено документи і чорнові записи щодо діяльності магазинів, ноутбуки, мобільні та розрахункові термінали.
Роздрібний збут продукції відбувався під виглядом законної діяльності через дві мережі спеціалізованих магазинів. Одна з мереж налічувала 7 точок продажу, розташованих у великих торгових центрах Львова. Інша мережа мала пункти продажу на території Львівської області, зокрема, по одному в Дрогобичі, Новояворівську, Новому Роздолі, Шептицькому, Сокалі та два у Стрию.
Орієнтовна вартість вилученої продукції становить понад 2,7 млн грн. За процесуального керівництва Львівської обласної прокуратури триває досудове розслідування за фактами незаконного обігу тютюнових виробів та підроблення марок акцизного податку (ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204 КК України). Після отримання висновків експертних досліджень буде вирішено питання щодо повідомлення про підозри організаторам незаконної діяльності.






