На Золочівщині під час сесії Бродівської міської ради родинам чотирьох захисників України передали високі державні та відомчі нагороди, більшість із яких присвоєно посмертно.
Орденами «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно) відзначено Андрія Поповича, Андрія Гром’яка та Василя Томашевського. Молодший сержант Віталій Ветров удостоєний почесної відзнаки Міністерства оборони України «Лицарський Хрест». Нагороди рідним воїнів вручили представники місцевої влади та військові.
Андрій Попович був наймолодшим серед нагороджених. У 20 років він став на захист України, служив стрільцем-снайпером у складі 25-ї окремої десантно-штурмової Січеславської бригади. Воїн загинув у квітні 2023 року на Луганщині, понад два роки вважався зниклим безвісти.
Андрій Гром’як служив у 79-й окремій десантно-штурмовій бригаді та виконував бойові завдання на Покровському напрямку. Він загинув у серпні 2024 року під час бою поблизу Парасковіївки, коли йому було 42 роки. Рідні більше року чекали на його повернення.
Василь Томашевський став до війська ще у 19 років, а з початком повномасштабного вторгнення знову повернувся до служби. Був розвідником-далекомірником у 44-й окремій артилерійській бригаді імені гетьмана Данила Апостола. Воїн загинув поблизу Новопавлівки на Запоріжжі під час виконання бойового завдання у віці 26 років.
Молодший сержант Віталій Ветров боронив Україну з 2014 року, брав участь в АТО, а після початку повномасштабної війни продовжив службу. Він загинув 14 квітня 2024 року на Донеччині, тривалий час вважався зниклим безвісти. Захиснику було 43 роки.
Громада вшанувала пам’ять полеглих воїнів, подякувавши їхнім родинам за мужність і жертовність захисників України.






