Головна Коротко У Дрогобичі рятувальники дістали собаку з каналізаційного колодязя

У Дрогобичі рятувальники дістали собаку з каналізаційного колодязя

У Дрогобичі рятувальники дістали собаку з каналізаційного колодязя

У Дрогобичі собака впала в каналізаційний колодязь і опинилася в пастці. Подія сталася 27 червня о 09:05, коли рятувальники отримали повідомлення про інцидент.

На місце виїхали працівники служби порятунку. Вони обережно підняли тварину з колодязя на поверхню, після чого з’ясувалося, що собака не зазнала ушкоджень.

Власниця тварини дуже хвилювалася за свого чотирилапого друга, однак завдяки швидким діям рятувальників собака повернулася додому та перебуває в безпеці.