Головна АТО Авіаудар по Міжнародному центру миротворчості та безпеки на Львівщині здійснено з акваторії...

Авіаудар по Міжнародному центру миротворчості та безпеки на Львівщині здійснено з акваторії Чорного та Азовського морів, – Максим Козицький

Сьогодні, 13 березня, російські окупанти здійснили авіаудар з акваторії Чорного та Азовського морів по Міжнародному центру миротворчості та безпеки на Львівщині, не залітаючи на територію України. У результаті обстрілу постраждало 57 людей, вони перебувають у лікарні з травмами різного ступеня важкості. Загинуло 9 Героїв. На разі здійснюється гасіння пожежі і розбір уламків.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«За попередньою інформацією, авіаудар здійснено крилатими ракетами з російських літаків, які злетіли з м. Саратов. Було випущено більше 30 ракет. Спрацювала система протиповітряної оборони. Певну кількість ракет було збито.

Дякую ракетчикам, які професійно спрацювали і не дали змогу реалізувати плани російських окупантів», – повідомив Максим Козицький.

Очільник Львівської обласної військової адміністрації вкотре звернувся до світової спільноти з проханням закрити небо над Україною, а також до всіх українців – оперувати лише перевіреною інформацією і не публікувати фото чи відео з місць бойових дій.