Головна Освіта Онлайн та офлайн навчання у школах та закладах профтехосвіти Львівщини відновлюється...

Онлайн та офлайн навчання у школах та закладах профтехосвіти Львівщини відновлюється з 14 березня

З понеділка, 14 березня, більшість закладів освіти Львівщини розпочинають дистанційне навчання. 54 школи в області працюватимуть у звичайному, очному форматі, декілька закладів освіти поєднуватимуть офлайн та онлайн форми навчання. Також за гнучким графіком відновлюється навчальний процес у професійно-технічних закладах освіти. Про це повідомив директор департаменту освіти і науки Львівської обласної військової адміністрації Олег Паска.

Він також розповів про створений волонтерами проєкт «Дистанційна школа», до якого долучилися кращі педагоги. Мета проєкту дати можливість отримувати знання дітям, які в умовах війни не можуть відвідувати школу. «На сьогодні у Дистанційній школі зареєстровано 1301 учня. З них 57 % – це діти з Харківської області, 21 % – з Київської, також 9% – учні, які переїхали з інших регіонів на Львівщину», – пояснив Олег Паска.

Департамент освіти Львівської обласної військової адміністрації напрацював та розіслав освітянам рекомендаційного листа та порядок дій для зарахування у школи Львівської області учнів, які приїхали з інших регіонів. Олег Паска також проінформував про те, що близько 15 тис. переселених осіб зараз тимчасово розміщені та проживають у закладах освіти Львівщини. 515 переселених дітей сиріт перебувають під опікою вихователів та педагогів області. Завдяки волонтерам, благодійникам, діти забезпечені усім необхідним і також залучені до навчального процесу.