Головна Економіка Львівщина продовжує допомагати регіонам України, які потерпають від бойових дій

Львівщина продовжує допомагати регіонам України, які потерпають від бойових дій

За останню добу Львівська обласна рада спільно з партнерами та волонтерами організували та відправили спеціальні гуманітарні вантажі до Харкова та Чернігова.

Як повідомила голова Львівської обласної ради Ірина Гримак «до Харкова за нашим сприянням відправлено залізничний вагон з хлібобулочними виробами, які зібрали і передали потребуючим наші польські партнери. А вантажна фура з харчами, медикаментами та засобами гігієни попрямувала до Чернігова».

Загалом за минулу добу з Львівщини в різні регіони відправили 1600 тонн гуманітарної допомоги. Про це розповів заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод. Він наголосив, що з перших днів війни у Львівській області функціонують сім великих гуманітарних штабів.

«Ми отримуємо заявки та списки потрібних речей від адміністрацій з інших регіонів. Запити збираються з різних місць. Крім того, на випадки надзвичайних ситуацій ми постійно дбаємо про резерв продовольчих і непродовольчих товарів»,- запевнив Юрій Холод.

Керівник Львівського палацу мистецтв Юрій Візняк проінформував, що в гуманітарних штабах ведеться чіткий облік отриманих та відправлених товарів.

«За вчорашній день у Львівському штабі опрацювали 8 тисяч заявок на гуманітарну допомогу. Багато заявок надходить від органів місцевого самоврядування. Ми фіксуємо куди вантаж відправлено, перевіряємо доставлення. Комунікація триває постійно також з донорськими організаціями, сформовані чіткі запити щодо постачання великих вантажів, стратегічних запасів», – пояснив Юрій Візняк.

Нагадаємо, що у Львівському палаці мистецтв працює Гуманітарний штаб. Дізнатися про потреби штабу можна тут

Контактний телефон: +38 (098) 941-62-36.

Регулярна допомога в інші області йде зі складу великогабаритних товарів, що функціонує у Конопниці. Контактний номер: +38 098 260 65 45 (Тарас Зозуля).