Головна Цікаво Виробництво Xbox One зупинено!

Виробництво Xbox One зупинено!

Компанія Майкрософт вже давно прославилася тривалістю підтримки своїх консолей. Всі останні покоління відмінно пропрацювали протягом усього терміну підтримки та навіть після того, як Ікс бокс 360 був знятий з виробництва – він радує користувачів донині.

Звістка про те, що компанія Майкрософт зупиняє виробництво Xbox One – потрясла світ геймерів. Річ у тому, що консоль Xbox One знаходиться в постійному використанні у багатьох геймерів по всьому світу, а звістка про те, що її більше не будуть випускати була сприйнята як факт відмови від підтримки. Через день після анонсу зупинки виробництва, компанія Майкрософт заявила про те, що зупинка виробництва не має нічого спільного з підтримкою приставки, геймери можуть бути спокійні й далі насолоджуватися усіма можливостями своїх приставок.

Але чому ж виробництво Xbox One було зупинено? І чим це загрожує геймерам? Розберімось!

Через що Xbox One більше буде на прилавках магазинів

Звістка про зупинку виробництва Xbox One стало ударом для спільноти консолі. Завдяки тому, що компанія Майкрософт швидко дала деталі щодо цієї заяви, геймери трохи заспокоїлися, але напруга всередині ком’юніті все ще присутня.

Те що приставки минулого покоління рано чи пізно знімуть з виробництва – це нормальна практика. Запустивши консолі нового покоління компанія прагне продавати в першу чергу саме їх, так що не дивно, що Xbox One через стільки років виробництва була з нього знята.

Для того, щоб детально пояснити чому так сталося – ми вирішили описати кілька найбільш зрозумілих причин, перелік виглядає наступним чином:

  • Вартість і некст ген

Виробництво консолей це дороге задоволення, а тому компанії намагаються виробляти приставки до тих пір, поки є зацікавлені користувачі.

Xbox One це консоль, яка з’явилася на ринку багато років тому, так що в тому що Майкрософт зняли з виробництва Xbox One немає нічого дивного. Це нормальна практика, яка використовується у всіх нішах.

Разом з тим компанія кинула всі сили на некст ген консолі, а це значить що Xbox Series визначено не чекає доля приставок Соні.

Не зважаючи на зупинку виробництва, ви завжди можете купити Xbox One тут, за найнижчою ціною.

  • Дефіцит комплектуючих

Не зважаючи на те, що нове покоління консолей розроблено на новій архітектурі – комплектуючі для них виробляють ті ж компанії, що і для старих приставок Майкрософт. Для того, щоб знизити навантаження на виробництво та уникнути дефіциту комплектуючих, компанія Майкрософт прийняла рішення про зупинку виробництва старої консолі. Це дозволило виробникам збільшити кількість комплектуючих для нового покоління, а значить дефіцит не настане.

  • Жарт над конкурентом

Остання причина чому компанія Майкрософт зважилася відмовитися від виробництва консолей минулого покоління як нам здається жарти над конкурентом. На тлі того, що компанія Соні анонсувала продовження виробництва своїх консолей Sony Playstation 4 через катастрофічну нестачу комплектуючих для PS5 – нам здається в Майкрософт вирішили зіграти на контрасті.

У той час як одна компанія повертається до старих приставок, через те, що не може забезпечити гравців достатньою кількістю консолей – Майкрософт навпаки, закривають виробництво старої приставки, щоб створити якомога більше нових.

Підбиваючи підсумки ми можемо з упевненістю сказати, що зупинка виробництва Xbox One не є чимось страшним або дивним. Це звичайна практика, яка використовується повсюдно. Так що власникам приставок минулого покоління від компанії Майкрософт нема про що переживати.

Посилання на джерело: https://www.epravda.com.ua/news/2022/01/13/681409