Головна АТО Діти Бущини просять солдат повернутися додому живими

Діти Бущини просять солдат повернутися додому живими

Повертайся живим!

Трагічні події на сході нашої держави не залишили байдужою жодну людину. Емоції в душах людей зашкалюють, породжуючи діаметрально протилежні настрої : любов до Вітчизни і ненависть до її ворогів, страх перед втратою рідних і безстрашну готовність до самопожертви.

Дорогий солдате! Нехай Бог тобі допомагає, а ангел охоронець захищає.

Вікторія, 9 років, м.Буськ
Це твій ангел! Він буде оберігати тебе.

Ксеня, 5 років, м.Буськ
Дорогий солдате! Ми щиро віримо в нашу перемогу! Терпіння тобі міцного.

Вікторія, 9 років

Дякуємо Вам! Повертайтесь додому!

Єва, 5 років

Солдате, захисти Україну. Бог дасть сили, допоможе, а Ангел Господній нехай оберігає тебе на кожному кроці.

Вероніка, 6 років, с.Побужани Ось такі щирі слова від наших діточок отримають українські воїни-герої.

Кожен свідомий українець має за честь хоч на дещицю долучитись до доленосної боротьби за єдину Україну.

Маленькі мешканці лелечого краю ще не усвідомлюють ваги тих подій, які сколихнули світ, але знають, що доля Вітчизни в руках не мультиплікаційних суперменів, а тих, кого вони називають дідусем, татком, братиком. Це вони, мирні чоловіки мирної держави, гідно і свідомо стали на прю з чорною силою загарбників.

Нашій армії потрібні бронежилети і каски, захисні окуляри, ліки і продукти… А ще – щира молитва з так співпало, що в нього день народження, відкинув свої справи, а надав перевагу громадським», -каже о.Володимир.

З іншого боку, і в цьому його поступку нічого дивного, як і сотень інших наших надбужанців, котрі зі щирою християнською любовю та благанням захистити, уберегти, не дати згинути на полі бою.

Буське районне товариство "Просвіта" ім.Т.Г.Шевченка звернулось до дітей Бущини створити своїми маленькими рученятами ангелів-охоронців і подарувати їх українським Воїнам.

Отож, 30 липня, у Міжнародний день миру, десятки діточок-бущан творили справжнє диво. Їх ангелики, синьоокі, зеленоокі, кароокі, з кольоровими крильцями і квіточками, незабаром відбудуть у місця, які не назвеш раєм. Можливо, надіймось на це, вони захистять чиєсь життя…
 Але після Революції Гідності прийде Революція Істини – тому Правда Переможе. Вірмо у це. І Господь нам допоможе".

Микола ІВАНЦІВ

Запрошуємо усіх дітей Бущини долучитись до акції "Ангел-охоронець – українському воїну". Учасниками створення перших ангелів були вихованці Буського дитсадочка №2, маленькі мешканці міста Буська, Побужан, Волиці. Автор макету – Л.Андрєєва, мистецькі реалі-затори – відділ культури та туризму Буської райдержадміністрації.

Людмила Піхоцька, депутат районної ради